Pergalė prieš „Miniją“ „Riterius B“ turnyre kelia į dešimtą poziciją

27-ojo „Optibet Pirmos lygos“ turo rungtynėse sostinės „Riteriai B“ 3:1 nugalėjo Kretingos „Miniją“ bei turnyro lentelėje iš tryliktos pozicijos pakilo į dešimtąją. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Ebouka Onah, vieną – Andrius Kaulinis.

Matu Ramanausku, Deividu Malžinsku ir Akseliu Kalermo pasistiprinę „Riteriai“ iniciatyvą į savo rankas perėmė nuo pat susitikimo pradžios. Greitesni sprendimai ir aktyvesni veiksmai padėjo rasti laisvų erdvių ir, tuo pačiu , progų.

Pirmasis įvartis buvo įmuštas sužaidus trečdalį kėlinio – atakos smaigalyje atsidūręs Andrius Kaulinis pasiuntė kamuolį į tinklą.

Šis tikslus smūgis „Riterių“ entuziazmo nei kiek nesumažino. Ir toliau valdę situaciją, jie uždirbo 11 metrų baudinį, kurį sėkmingai realizavo E. Onah. Šis įvartis pirmajame kėlinyje buvo paskutinis.

„Pirmasis kėlinys buvo, kone, idealus. Labiau stengėmės, labiau norėjome ir visais komponentais už varžovus buvome pranašesni. Po pertraukos situacija kiek pasikeitė, nes aikštės viduryje pradėjome praradinėti kamuolį. Vis tik, nepaisant to, tarp žaidėjų buvo puiki komunikacija, buvo puiki žaidybinė dvasia ir mes sužaidėme solidžias rungtynes“, – sakė treneris Fabio Mazzone.

Antrojo kėlinio viduryje E. Onah įmušė savo antrąjį įvartį ir „Riterių“ persvara išaugo iki 3:0. Būtent tuomet, komandos žaidime sumažėjo koncentracija, o „Minija“ tuo pasinaudojo uždirbdama 11 metrų baudinį. Mamadou Traore tą baudinį realizavo, sumažino komandos deficitą, bet tai „Riterių B“ pergalei nepadarė jokios įtakos.

Iki sezono pabaigos vilniečiams liko sužaisti trejas rungtynes: namie su „Neptūnu“ ir išvykoje su „Šiauliais B“ bei „Babrungu“.