fbpx
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

„Riteriai“ stiprinasi dar vienu serbu M. Nikoličiumi

Likus septynerioms rungtynėms iki „Optibet A lygos“ sezono pabaigos, „Riteriai“ gynybos liniją stiprina dar vienu naujoku – serbu Marko Nikoličiumi. 24-erių futbolininkas į Lietuvą atvyko iš Vengrijos, kur atstovavo „Debrecen“ klubui.

„Smagu prisijungti prie puikaus klubo puikiame mieste. Darysiu viską, kad padėčiau komandai likti turnyro lentelės viršuje. Kadangi žiūrėjau nemažai paskutinių rungtynių, neabejoju, kad į komandos sistemą įsiliesiu greitai. Turime galimybę pakelti klubo kartelę aukščiau. Norisi būti to dalimi“, – po sutarties pasirašymo mintimis dalinosi M. Nikoličius.

Karjerą gimtosios Serbijos klubuose pradėjęs gynėjas pirmąkart legionieriaus duonos paragavo 2018 metais, kai išvyko į Kijevo „Arsenal“ klubą. Paskutinės dvi jo karjeros stotelės buvo Vengrijoje – „Budafoki“ ir jau minėtoje „Debrecen“ ekipoje.

„Futbolininkas atvyko iš pajėgaus čempionato ir pajėgios ekipos, tad, natūralu, jog tikime jo potencialu ir galimybėmis padėti mums paskutinėje sezono stadijoje. Marko, nors yra dar jaunas futbolininkas, jau spėjo paragauti Serbijos, Ukrainos bei Vengrijos aukščiausių lygų skonių. Laukia tikrai įdomi sezono pabaiga“, – sakė „Riterių“ sporto direktorius Tadas Simaitis.

Su „Riterių“ marškinėliais M. Nikoličius turėtų debiutuoti jau šį sekmadienį „Optibet A lygos“ rungtynėse prieš Vilniaus „Žalgirį“. Po šios dvikovos bus paskelbta rinktinių pertrauka.