„Riteriai“ – „Hegelmann“: visos serijos turi pabaigą

„Riteriai“ ir „Hegelmann“ savo pirmąsias tarpusavio rungtynes sužaidė praėjusių metų pavasarį. Vėliau per pusantrų metų komandos susitiko dar penkis kartus. Koks visų rungtynių panašumas? „Riteriai“ niekada nelaimėjo, todėl sekmadieninis susitikimas bus dar viena proga nutraukti nelaimėtų dvikovų seriją. Jei tai pavyktų, „Riterių“ pergalių serija išaugtų iki keturių, o komanda turnyro lentelėje pakiltų į antrąją poziciją.

Data: 2022 m. rugsėjo 11 d. 17:30 val.

Vieta: LFF stadionas, Vilnius. Bilietus platina kakava.lt.Tiesioginė rungtynių transliacija – per TV6.

Naujienos

„Riteriai“ šiame sezone įvarčiais po standartinių situacijų nelepina, todėl Nemanjos Lakičiaus-Pešičiaus pergalingas smūgis Panevėžyje turi papildomą reikšmę. Į savo žaidimą įtraukę ir šį elementą, „Riteriai“ taptų dar konkurencingesni kovoje dėl medalių bei vietos Europos turnyruose kitą sezoną.

Nugalėję „Panevėžį“, „Riteriai“ pirmąkart šį sezoną savo pergalių seriją pratęsė iki trijų. Sėkminga serija vilniečiams po ilgos pertraukos leido sugrįžti į trejetą.

Tų pačių rungtynių su „Panevėžiu“ pabaigoje „Riterių“ gretose debiutavo naujokas iš Sakartvelo Luka Koberidze. Šis saugas buvo išbandytas ir B komandos rungtynėse su „Dainava“, tačiau dėl gautos raudonos kortelės jo pasirodymas truko tik 36 minutes.

Rungtynėse su „Hegelmann“ komandai padėti negalės Matas Ramanuskas. Prieš savaitę pergalingą įvartį į „Jonavos“ vartus įmušęs ir prieš „Panevėžį“ į starto sudėtį mestas saugas užsidirbo šeštą geltoną kortelę.

Varžovas

„Hegelmann“ neretai tarp „Optibet A lygos“ sirgalių yra įvardinama kaip komanda, demonstruojanti gražiausią žaidimą. Ilgą laiką tas gražiausias žaidimas koreliavosi su renkamais taškais ir užtikrintu žygiavimu turnyro lentelėje.

Ir nors „Hegelmann“ iki šiol yra antra, tačiau jų situacija po ketverių iš eilės nelaimėtų rungtynių jau nebėra stabili. Verta pažymėti, kad komandą kiek išbalansavo lyderio Viliaus Armanavičiaus trauma. Ir nors Vilius jau atsigavo, tačiau prieš „Riterius“ žaisti negalės dėl paskutinėse rungtynėse gautos ketvirtos geltonos kortelės.

26 turas

Savaitės viduryje vykusiose rungtynėse „Riteriai“ išvargo pergalę Panevėžyje, o „Hegelmann“ 1:2 pralaimėjo „Sūduvai“.

„Panevėžio“ – „Riterių“ susitikimas vyko praktiškai be progų, o tokiose rungtynėse dažniausiai yra žaidžiama iki įvarčio. Kadangi „Riteriai“ tą įvartį pelnė besibaigiant dvikovai, panevėžiečiai net nebeturėjo šansų atsitiesti.

„Hegelmann“ dvikovoje prieš „Sūduvą“, iš esmės, šansų neturėjo. Didžiulę žaidybinę persvarą turėję ir progas kūrę marijampoliečiai įgijo dviejų įvarčių pranašumą. Ir nors įpusėjus antrajam kėliniui nuo 11 metrų žymos skirtumas buvo sušvelnintas, tačiau tai buvo viskas, ką tądien galėjo pasiekti „Hegelmann“.

Tarpusavyje

0-3-3. Šešerios rungtynės ir nė vienos pergalės, nepriklausomai nuo to, kaip klostytųsi pačios rungtynės. O jos dažniausiai klostosi itin permainingai.

Jei sugrįžtumėme į šio sezono pirmąjį ratą, tai galime prisiminti tikrai labai gerą pirmąjį „Riterių“ kėlinį, įgytą persvarą ir atiduotą iniciatyvą antrojo kėlinio viduryje. Tuomet ir praleistas įvartis buvo labai apmaudus.

Antrojo rato rungtynėse, vykusiose birželio pabaigoje, veiksmas vyko į vienus vartus. Tąsyk „Riteriai“ praleido tris įvarčius ir, tiesą sakant, neturėjo jokių šansų.

Akistata

Armantas Vitkauskas prieš Igną Plūką. Du geri draugai šiemet savo komandoms yra labai svarbios dedamosios ir nuo jų žaidimo neretai priklauso visos ekipos sėkmė (arba nesėkmė). „Riterių“ vartininkas per pastaruosius tris turus dusyk aikštę paliko „sausas“, I. Plūkui pastarasis laikotarpis nėra toks sėkmingas.

Orų prognozė

Rungtynių metu sinoptikai prognozuoja rudenišką vakarą. Termometro stulpelis sekmadienio vakare tepakils iki dešimties laipsnių padalos, bus apsiniaukę ir netgi gali šiek tiek nulyti. Pūs penkių metrų per sekundę šiaurės rytų vėjas.