fbpx
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

Pirmoje lygoje – lygiosios su „Garliava“

23-ojo „Optibet Pirmos lygos“ turo rungtynėse sostinės „Riteriai B“ susitikimą su „Garliava“ baigė lygiosiomis 0:0 ir turnyro lentelėje pakilo į aštuntą vietą. Šešiais taškais atsiliekanti „Garliava“ yra keturiolikta.

Itin aktyviai rungtynes pradėję Fabio Mazzone auklėtiniai per pirmąsias penkiolika minučių sukūrė tiek progų, kad jau tuomet buvo galima uždaryti rungtynes. Deja, paskutinėje fazėje pritrūkdavo tai tikslaus smūgio, tai paskutinio perdavimo.

Po tų penkiolikos minučių žaidimas išsilygino. „Riteriai B“ buvo tiesiogo per lėti su kamuoliu, o tai trukdė išnaudoti atsiradusias erdves.

„Puolime turėjome problemų, bet tai kažkiek suprantama. Treniruočių metu pastaruoju metu daugiau dėmesio skiriame gynybai, todėl džiugina tai, kad rungtynes baigėme be praleistų įvarčių“, – sakė F. Mazzone.

Sužaidus valandą, treneris į aikštę metė jaunesnę Elitinėje lygoje rungtyniaujančią artireliją. Nepaisant to, žaidimas, iš esmės, nepakito.

„Privalome suteikti jaunimui šansų. Rungtynes užbaigėme su keturiais 2006 ir vienu 2007 metų gimimo futbolininkais. Jų kokybė ir entuziazmas leido turnyro lentelę papildyti vienu tašku“, – sakė F. Mazzone.

Iki sezono pabaigos „Riteriams B“ liko sužaisti šešerias rungtynes. Artimiausios įvyks po dviejų savaičių Kaune prieš „Be1 NFA“ ekipą.