Pirmoje lygoje – apmaudus pralaimėjimas

Devintą vietą Pirmos lygos čempionate užimantys „Riteriai B“ 0:1 nusileido pirmą pergalę pirmenybėse iškovojusiai Kretingos „Minijai“. Aikštės šeimininkai vienintelį įvartį įmušė pačioje dvikovos pabaigoje.

Vos prasidėjus rungtynėms, puikią galimybę pasižymėti turėjo šešiolikmetis Augustas Tamaševičius. Deja, atsidūręs vienas prieš tuščius vartus, jis smūgiavo pro šalį.

Po šio epizodo žaidimas išsilygino. Nei „Minija“, nei „Riteriai“ B neturėjo nei žaidybinės, nei teritorinės persvaros. Maža to, abi komandos iki pertraukos pavojingų progų prie varžovų vartų nesukūrė.

Antrajame kėlinyje vėl arčiau pergalės buvo vilniečiai, tačiau du kartus už galvos buvo priverstas imtis Egidijus Mickus. Abiem atvejais puikiai sužaidė „Minijos“ vartininkas, kartą pavojų neutralizavęs iš poros metrų, kartą – iš dešimties.

Rungtynių baigtis buvo nulemta 84 minutę minutę. Tuomet virtinė klaidų suteikė galimybę „Minijai“, kuri tuo pasinaudojo. Iš pradžių „Riteriai B“ atsikirto aikštės viduryje, netrukus varžovas įmetė kamuolį tarp dviejų gynėjų, arbitras nepastebėjo akivaizdžios nuošalės, vartininkas pametė vartus ir krito vienintelis rungtynių įvartis.

Po šio epizodo treneris Raimondas Vilėniškis vidurio gynėjų porą Povilą Kalimavičių ir Jorį Dėlkų pastūmė į puolimą, komanda sukūrė kelias pusproges, tačiau išsigelbėti nebepavyko ir teko pripažinti varžovų pranašumą.

„Pralaimėjimo nenusipelnėme. Pozityvas toks, kad dar vieną papildomą progą augti gavo jaunimas. Noro pas juos daug, tačiau ne visada to noro užtenka“, – konstatavo R. Vilėniškis.