Kovingose rungtynėse – dėsningos lygiosios

Po trijų savaičių į „Optibet A lygą“ sugrįžę sostinės „Riteriai“ penkioliktojo turo rungtynes su „Šiauliais“ baigė lygiosiomis 1:1. Vilniečiams įvartį antrojo kėlinio pradžioje pelnė Gytis Paulauskas.

Šioje dvikovoje dėl geltonų kortelių limito „Riteriams“ padėti negalėjo Plamenas Dimovas, traumą gavęs Mindaugas Grigaravičius ir su komanda jau atsisveikinęs Dominykas Barauskas.

Itin kovingai prasidėjusiose rungtynėse per pirmąsias aštuonias minutes buvo parodytos trys geltonos kortelės. Apskritai, iki pertraukos kova buvo pagrindinis abiejų komandų ginklas, o kamuolys prie vartų atsidurdavo gana retai.

Tiesa, „Riteriams“ net ir tų retų atvejų užteko, kad iki pertraukos susikurtų dvi progas – iš dešiniojo krašto po Aleksandro Levšino perdavimo šalia vartų smūgiavo Felipe Brisola, o besibaigiant kėliniui, stiprų Artūro Dolžnikovo smūgį atrėmė Lukas Paukštė.

Blogiausia žinia pirmajame kėlinyje buvo sutikta 34 minutę, kai dėl traumos buvo pakeistas Olaidė Badmus, į kurio vietą stojo Deividas Malžinskas.

Antrasis kėlinys prasidėjo su žymiai didesne ekspresija, o pirmojo įvarčio tereikėjo laukti kiek daugiau nei minutę. Debiutinėse „Optibet A lygos“ rungtynėse žaidęs Deimantas Rimpa pradėjo „Riterių“ ataką, kurią pratęsė per Lucasą Dias. Pastarasis greit surado F. Brisolą, o po šio perdavimo į baudos aikštelę, G. Paulauskas galva pasiuntė kamuolį į tinklą.

„Riteriai“ perėmė iniciatyvą ir atrodė, kad viskas eina į jų pusę. Deja, tuomet traumą patyrė geriausias rungtynių žaidėjas F. Brisola ir vaizdas aikštėje apsivertė aukštyn kojomis. „Šiauliai“ visiškai perėmė žaidimo kontrolę ir jų išlyginamasis įvartis buvo dėsningas tos rungtynių atkarpos rezultatas.

Išlyginę rezultatą, šiauliečiai toliau spaudė „Riterių“ futbolininkus, tačiau kartais pamiršdavo apie savo vartų saugumą. Po keitimo pasirodęs Choco turėjo idealią galimybę, tačiau atsidūręs vienas prieš vieną, jis atliko nestiprų smūgį, po kurio kamuolys nuriedėjo visiškai šalia vartų.

Netrukus po standartinės situacijos galva pavojingai smūgiavo D. Malžinskas, deja, tai buvo visi pavojingi epizodai sukurti prie svečių vartų.

Nedaug trūko, kad „Šiauliai“ iš sostinės būtų išvykę su trimis taškais. Po ilgos atakos ir pavojingo smūgio, „Riterius“ išgelbėjo virpstas.

Atsigauti Pablo Villaro auklėtiniai turės vos dvi dienas, nes jau antradienį laukia išvyka į Gargždus ir rungtynės su „Banga“.

„Riterių“ sudėtis: A. Vitkauskas, V. Borovskij (69 min. T. Dombrauskis), A. Kalermo, O. Badmus (34 min. D. Malžinskas), A. Levšinas, M. Ramanauskas (69 min. D. Bilonogas), D. Rimpa, F. Brisola (56 min. T. Dombrauskis), L. Dias (69 min. T. Vestenicky), A. Dolžnikovas, G. Paulauskas