fbpx
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

D. Barauskas liepą pradės legionieriaus karjerą

Trejus metus sostinės „Riterių“ ekipai atstovavęs Dominykas Barauskas etapą Vilniuje baigia ir pradeda legionieriaus karjerą. Su Lietuvos rinktine šiuo metu Farerų salose esantis 25-erių gynėjas pasirašė sutartį su Meleco „Stal“ klubu, į kurį persikels liepos 1 dieną.

„Dominykas yra puikus pavyzdys, kaip reikia siekti tikslo. „Riteriuose“ jis gavo šansą ir per trejus metus užaugo ir iki Lietuvos rinktinės, ir Lenkijos „Ekstraklasa“ klubo. Be abejo, mums gaila prarasti tokio lygio žaidėją, tačiau už jį patį tikrai džiugu“, – sakė „Riterių“ sporto direktorius Tadas Simaitis.

Dar prieš šį „Optibet A lygos“ sezoną D. Barauskas buvo siejamas su žemesnių Lenkijos lygų klubais, tačiau tuomet jis liko „Riteriuose“. Dėl traumos gynėjas sužaidė vos ketverias lygos rungtynes, per kurias spėjo pasižymėti vienu įvarčiu.

D. Barauskas su „Stal“ sutartį pasirašė pagal formulę 1+1. Praėjusiame sezone jo naujoji komanda Lenkijoje liko keturiolikta, o naujasis sezonas prasidės liepos pabaigoje.

Ar į D.Barausko vietą „Riteriai“ ieškos pastiprinimo, dar nenuspręsta. Klubas dėkoja futbolininkui už praleistus trejus metus ir linki didžiausios sėkmės. Per juos gynėjas iškovojo vieną „Optibet A lygos“ bronzos medalį, 2021-ųjų sezone buvo ekipos kapitonu.