„Riteriai“ namuose užtikrintai nugalėjo „Džiugą“

Vienuoliktojo „Optibet A lygos“ turo rungtynėse sostinės „Riteriai“ 3:0 nugalėjo Telšių „Džiugą“ bei prieš penktoje vietoje esančią „Sūduvą“ išsaugojo keturių taškų pranašumą. Po įvartį nugalėtojams pelnė Dominykas Barauskas, Dmytro Bilonogas ir Gytis Paulauskas.

Lyginant su nesėkmingai pasibaigusiomis rungtynėmis Panevėžyje, „Riterių“ vyriausiausiasis treneris Glennas Stahlis starto sudėtyje atliko net penkis keitimus. Šįsyk nuo pirmųjų akimirkų į aikštę buvo mesti D. Barauskas, Deividas Malžinskas, Rokas Filipavičius, Matas Ramanauskas ir Tomašas Vestenicky, kurie pakeitė Valdemarą Borovskį, Akselį Kalermo, D. Bilonogą, Tomą Dombrauskį bei G. Paulauską.

Mačo pradžia priklausė „Riteriams“. Itin aktyviai kairiajame krašte žaidė Aleksandras Levšinas ir Artūras Dolžnikovas. Vis tik, pirmasis neblogas šansas buvo sukurtas po atakos kairiuoju kraštu, iš kurio Choco numetė kamuolį į baudos aikštelę, tačiau pavojus tuo ir baigėsi.

„Riteriams“ ir toliau kontroliuojant kamuolį, viena siaubinga klaida vos nekainavo įvarčio. Bandydami atsižaidinėti kamuolį gynyboje, „Riteriai“ suklydo, tačiau „Džiugo“ saugas Jorge Eduardo įsigudrino nepataikyti į tuščius vartus.

Neįmuši tu – įmuša tau. R. Filipavičius palei galinę liniją atliko perdavimą, kurį uždarė puolime atsidūręs pirmas sezono rungtynes starto sudėtyje žaidęs D. Barauskas.

Atrodė, kad įmuštas įvartis turėtų nuraminti aistras, tačiau „Riteriai“ atidavė iniciatyvą telšiškiams, kurie per kelias minutes sukūrė dar dvi puikias progas. Iš pradžių Rokas Krušnauskas smūgiavo per aukštai, o netrukus nuo vartų linijos komandą išgelbėjo D. Barauskas.

Per pertrauką G. Stahlis atliko dvigubą keitimą – į aikštę žengė D. Bilonogas ir V. Borovskis. Pastarasis vos po dviejų žaidimo minučių vos neįsirašė rezultatyvaus perdavimo. Deja, galingai smūgiavęs Choco nepataikė į vartų plotą.

Tuomet savo klasę jau pademonstavo D. Bilonogas. Po įspūdingo reido jis atliko perdavimą R. Filipavičiui, pastarasis pratęsė ataką per tą patį D. Bilonogą ir ukrainietis į savo sąskaitą įsirašė trečiąjį sezono įvartį.

Dar po devynių minučių savo klasę jau demonstravo G. Paulauskas, kuris po atlikto reido į apatinį tolimąjį vartų kampą pelnė trečiąjį rungtynių ir ketvirtąjį savo sezono įvartį.

Per likusį laiką ypatingų progų nesukūrė nei vieni, nei kiti. „Riterių“ treneriai nuo suolo kėlė žaidėjus tam, kad vieni gautų žaidybinio laiko, o kiti nepervargtų prieš trečiadienį laukiančią akistatą Marijampolėje prieš „Sūduvą“.

„Riteriai“: A. Vitkauskas, Choco, P. Dimovas, D. Malžinskas, D. Barauskas, A. Levšinas (46 min. V. Borovskis), M. Ramanauskas, F. Brisola (79 min. L. Dias), R. Filipavičius (65 min. T. Dombrauskis), A. Dolžnikovas (46 min. D. Bilonogas), T. Vestenicky (59 min. G. Paulauskas).