fbpx
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

„Riteriai“ – LFF taurės aštuntfinalyje

2022-ųjų „Hegelmann LFF taurės“ batalijas nuo antrojo etapo pradėję sostinės „Riteriai“ 2:1 nugalėjo „Šiaulius“ bei iškovojo kelialapį į taurės aštuntfinalį. Įvarčius nugalėtojams pelnė Gytis Paulauskas ir Lucas Dias.

Be vyriausiojo trenerio Glenno Stahlio likę jo buvę asistentai rungtynėms registravo 22 žaidėjus, įskaitant ir po traumų atsigavusius Mindaugą Grigaravičių bei Olaidę Badmusą. Vienintelis negalėjęs padėti komandai buvo Tomas Dombrauskis.

Starto sudėtyje pasikeitimų taip pat netrūko. Lyginant su paskutine dvikova Marijampolėje, šįsyk nuo pirmų akimirkų žaidė Deividas Malžinskas, Emil Andriuškevič, Choco ir Artūras Dolžnikovas, kurie pakeitė Plameną Dimovą, Valdemarą Borovskį, Aleksandrą Levšiną ir Dmytro Bilonogą.

Dvikova prasidėjo „Riterių“ atakomis, deja, vos po kelių minučių tos atakos baigėsi. Vilniečiai įsivėlė į varžovų žaidimą ir ilgą laiką žaidė visiškai be progų. Pirmoji realesnė buvo sukurta sužaidus kiek daugiau nei pusvalandį. Tiksliau tariant, net nesukurta, o varžovų padovanota. Nesusikalbėję gynyboje šiauliečiai suteikė šansą A. Dolžnikovui, tačiau jam šiek tiek pritrūko.

Netrukus „Riterių“ trenerių štabas sulaukė blogiausios įmanomos žinios – dėl traumos rungtynių tęsti negalėjo Felipė Brisola. Kiek rimta jo trauma ir ar galės saugas žaisti šeštadienį prieš „Žalgirį“, dar nėra aišku.

Pirmasis įvartis buvo įmuštas jau per pridėtą pirmojo kėlinio laiką. Po kampinio pirmasis prie kamuolio suskubo Dominykas Barauskas, o jam į pagalbą atbėgęs G. Paulauskas pasiuntė kamuolį į tinklą.

Šis įvartis, iš esmės, pakeitė pačias rungtynes. Antrajame kėlinyje šiauliečiai dažniau valdė kamuolį, o „Riteriai“ bandė juos pasigauti kontratakose. Viena įsimintiniausių atakų – Choco reidas kairiuoju kraštu ir perdavimas į priekį Rokui Filipavičiui.

„Šiauliai“ po „Riterių“ klaidos gynyboje sugebėjo išlyginti rezultatą, o tada prasidėjo įdomiausia rungtynių dalis. Abi komandos per likusias 20 minučių turėjo galimybių. Įsimintiniausia – po keitimų pasirodžiusių M. Grigaravičiaus ir D. Bilonogo ataka. Pirmasis efektingu perdavimu išvedė antrąjį į priekį, o pastarojo galingą smūgį atrėmė nuostabiai sužaidęs Lukas Paukštė.

Šių rungtynių likimas buvo nulemtas paskutinę pagrindinio laiko minutę, kai už pražangą prieš R. Filipavičių baudos aikštelėje buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys. Užtikrintai jį realizavęs L. Dias tapo pergalingo įvarčio autoriumi.

„Riteriai“ keliauja į kitą etapą, kurio varžovas paaiškės artimiausiu metu.

„Riterių“ sudėtis: A. Vitkauskas, E. Andriuškevič (46 min. V. Borovskij), A. Kalermo, D. Malžinskas, D. Barauskas, Choco (73 min. A. Levšinas), M. Ramanauskas (73 min. M. Grigaravičius), F. Brisola (38 min. L. Dias), R. Filipavičius, A. Dolžnikovas (67 min. D. Bilonogas), G. Paulauskas.