fbpx
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

Laikinasis „Riterių“ vyr. treneris – V. Sabaliauskas

Iš vyriausiojo „Riterių“ trenerio pareigų pasitraukus Glennui Stahliui, jo vairą laikinai perims buvęs švedo asistentas Vaidas Sabaliauskas. Pastarasis su kitais trenerių štabo nariais pirmadienį jau iškovojo pergalę „Hegelmann LFF taurės“ turnyro rungtynėse prieš „Šiaulius“, o dabar ruošiasi šeštadienį įvyksiančiam čempioniškam iššūkiui prieš Vilniaus „Žalgirį“.

„Glaustame tvarkaraštyje nėra laiko delsti, tad dirbame ir ruošiamės rungtynėms. Džiaugiuosi, kad klubas turi subūręs kompetetingą ir ambicingą trenerių kolektyvą, kuris savo žiniomis ir patirtimi labai svariai prisideda prie treniruočių ir rungtynių procesų. Dar labai padeda tai, jog puikiai pažįstame turimus žaidėjus, varžovus, lygą, kultūrą“, – apie statuso pasikeitimą sakė V. Sabaliauskas.

„Riteriai“ pirmajame rate „Žalgiriui“, po dviejų įspūdingų šios komandos žaidėjų įvarčių, pralaimėjo 0:2. Tąsyk „Riteriai“ nepasinaudojo savo šansais rungtynių pradžioje išsiveržti į priekį, o antrojo kėlinio viduryje – išlyginti rezultato.

„Ruošiamės kaip ir kiekvienam varžovui, procesas vyksta sklandžiai. Mūsų darbo rezultatą matysime sekmadienio laikraščiuose. Labai svarbu, kad rungtynes pasitinkame geromis nuotaikomis. Turiu omenyje pirmadienį pasiektą pergalę prieš „Šiaulius“.

Įspūdžiai iki šiol gyvi, tikslas įgyvendintas ir esame kitame taurės etape. Darsyk noriu pagirti vyrus už atliktą darbą aikštėje. Charakteris, aistra ir ėjimas tikslo link kompensavo techninį broką. Dar kartą sveikinimai visam klubui“, – kalbėjo V. Sabaliauskas.

Laikinojo vyriausiojo trenerio štabą sudarys Edgaras Jankauskas, Mindaugas Malinauskas ir Marius Čeliauskas.