„Hegelmann LFF taurės“ turnyrą „Riteriai“ pradės su „Šiauliais“

Lietuvos futbolo federacijos būstinėje ištraukus antrojo „Hegelmann LFF taurės“ burtus paaiškėjo, kad „Riteriai“ šešioliktfinalio etape namie susikaus su penktą vietą „Optibet A lygoje“ užimančiais „Šiauliais“. Abi komandos turnyrą pradės būtent nuo šešioliktfinalio.

Nuo 2014 metų, kai „Riteriai“ (tuometiniai „Trakai) pateko į „Optibet A lygą“, LFF taurės turnyre jie kartą prasibrovė iki finalo (jame po pratęsimo pralaimėjo Vilniaus „Žalgiriui“), dar du sykius kelionę užbaigė pusfinalyje (pralaimėjo Vilniaus „Žalgiriui“ ir „Panevėžiui“).

Paskutiniajame taurės turnyre 2021 metais „Riteriams“ burtai dar pirmajame rate pametėjo Marijampolės „Sūduvą“, kuri mače ir triumfavo 1:0.

„Riteriai“ ir „Šiauliai“ taurės turnyre tarpusavyje dar nerungtyniavo. Apskritai, vienintelės šių klubų tarpusavio rungtynės buvo sužaistos šio „Optibet A lygos“ sezono pirmajame rate. Tąkart 1:0, po vilniečių įvarčio į savus vartus, laimėjo šiauliečiai.

Šįsyk „Riteriai“ su „Šiauliais“ jėgas išbandys sostinės LFF stadione gegužės 9 dieną 19:00 valandą.