Galingas pirmasis kėlinys „Riteriams“ garantavo pergalę prieš „Kauno Žalgirį“

Pirmose 2022 metų kontrolinėse rungtynėse „Riteriai“ 3:1 nugalėjo „Kauno Žalgirį“. Pergalės pamatus sostinės komanda sudėjo per pirmąjį kėlinį, kurio metu buvo sumušti visi trys įvarčiai. Nugalėtojų gretose pasižymėjo Gytis Paulauskas, Artūras Dolžnikovas ir Deividas Malžinskas.

Milžiniška sparta prasidėjusiose rungtynėse „Riteriai“ labai aukštai spaudė varžovus ir tai davė rezultatą. Ypač aktyvūs kairiajame krašte buvo Artūras Dolžnikovas ir Aleksandras Levšinas. Vis tik, pirmoji proga buvo sukurta, kai vidurio gynėju žaidęs Dominykas Barauskas atliko puikų perdavimą Rokui Filipavičiui, kurio bandymas nebuvo sėkmingas.

Dar po kelių minučių tas pats A. Levšinas baudos aikštelėje surado G. Paulauską, kuris vienu lietimu techniškai pasiuntė kamuolį į varžovų vartus.

Po įmušto įvarčio „Riteriai“ tapo dar aktyvesni. Netrukus nuo varžovų pabėgęs pirmojo įvarčio autorius buvo pargriautas baudos aikštelėje ir už tai buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys. A. Dolžnikovas jį realizavo užtikrintai.

Per visą pirmąjį kėlinį kauniečiai taip ir nesukūrė nei vieno epizodo prie „Riterių“ peržiūroje dalyvaujančio vartininko Sergėjaus Melašenko vartų. Vilniečiai, savo ruožtu, prieš pat pertrauką pelnė ir trečiąjį įvartį. Po eilinio A. Levšino reido kamuolys pasiekė G. Paulauską, šis smūgiu sudrebino vartų konstrukciją, o prie atšokusio kamuolio pirmas pribėgo D. Malžinskas, pasižymėjęs smūgiu į tuščius vartus.

Po pertraukos „Riteriams“ vadovavęs Vaidas Sabaliauskas pakeitė visus vienuolika žaidėjų. Antrajame kėlinyje komandai atstovavo pernai Pirmoje lygoje žaidę bei peržiūroje dalyvaujantys jauni futbolininkai.

Po šių pakitimų žaidimo kontrolę perėmė „Kauno Žalgiris“. Pagerėjusį žaidimą vainikavo vienintelis įvartis, realizuotas nuo vienuolikos metrų žymos.

„Riterių“ starto sudėtis: S. Melašenko, D. Malžinskas, A. Kalermo, V. Jeriomenko, D. Barauskas, A. Levšinas, T. Dombrauskis, M. Ramanauskas, A. Dolžnikovas, R. Filipavičius, G. Paulauskas.