fbpx
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

„Hegelmann Litauen“ – „Riteriai“: dar nenugalėti kauniečiai 

Po rinktinių pertraukos „Riteriai“ į „Optibet A lygą“ sugrįžta rungtynėmis prieš Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ – komandą, kurios per trejas šio sezono dvikovas įveikti dar nei sykio nepavyko. Šįkart mačas bus kitoks – „Riteriai“ jau žino, kad iš šeštosios vietos nepasislinks, o kauniečiai iki dabar turi vilčių prasibrauti į didįjį ketvertą.

Data: 2021 m. lapkričio 20 d. 13:00 val.

Vieta: LFF treniruočių centro stadionas, Kaunas. Tiesioginė rungtynių transliacija – TV3play portale.

Naujienos

Tiek „Riterių“, tiek „Hegelmann Litauen“ treneriai būsimoms rungtynėms buvo priversti ruoštis be savo svarbių žaidėjų: „Riteriai“ savo dispozicijoje neturėjo į rinktines išvykusių Dominyko Barausko, Mato Ramanausko ir Valdo Paulausko. Tuo tarpu „Hegelmann Litauen“ – Viliaus Armanavičiaus, Igno Plūko, Naurio Petkevičiaus ir Viliaus Armalo.

Būsimoje dvikovoje „Riteriams“ nepadės diskvalifikuoti Valdemaras Borovskis ir M. Ramanauskas, „Hegelmann Litauen“ tokių problemų rungtynėse neturės.

Varžovas

Prieš šį sezoną į aukščiausiąją lygą patekęs „Hegelmann Litauen“ klubas 2021-uosius pradėjo nesėkmingai, tačiau išlipę iš pirmosios duobės pradėjo kilti turnyrinės lentelės laiptais ir 34-ajame ture užsitikrino mažiausiai penktąją vietą.

„Hegelmann Litauen“ futbolininkai nuolat patekdavo į simbolines turų rinktines, o žaidėjai ir treneris Andrius Skerla – tapdavo geriausiais visoje lygoje. Jau aišku, kad „Hegelmann Litauen“ užims aukščiausią vietą iš visų šiemet „Optibet A lygą“ papildžiusių komandų.

Kauno rajono ekipa labai sėkmingai pataikė su legionieriais bei išreiškė lyderiu tapusį Naurį Petkevičių. Pastarasis yra vienas pagrindinių pretendentų tapti rezultatyviausiu čempionato žaidėju.

Praėjęs turas

Prieš rinktinių pertrauką „Riteriai“ nusileido „Panevėžiui“, o „Hegelmann Litauen“ nugalėjo „Sūduvą“. Nors abejose rungtynėse užfiksuotas vienodas rezultatas 2:1, tačiau rungtynės nebuvo vienodos.

„Riterių“ nesėkmę lėmė dvi sėkmingai panevėžiečių išpildytos standartinės situacijos. Nors ir pavyko sušvelninti atsilikimą, tačiau jam panaikinti pritrūko ir aštrumo, ir progų.

„Hegelmann Litauen“, savo ruožtu, dvikovą su „Sūduvą“ pradėjo itin užtikrintai. Be įmušto įvarčio, kauniečiai dar iki pertraukos galėjo pasižymėti dar du kartus ir sudėlioti taškus. Itin įdomiai susiklostė paskutinė susitikimo minutė, kai „Sūduva“ neišnaudojo šimtaprocentinio šanso, o po akimirkos į savo vartus praleido lemiamą įvartį.

Tarpusavyje

„Riteriai“ ir „Hegelmann Litauen“ tarpusavio istoriją pradėjo skaičiuoti tik šiais metais. Pirmose rungtynėse vilniečių nesėkmę lėmė neįtikėtinos klaidos ir į varžovų pusę atsisukusi sėkmė.

Antrojo rato rungtynėse kauniečių persvara buvo akivaizdi, o trečiajame rate – dviejų lygių komandų akistatoje įvarčių įmušta nebuvo.

Akistata

Dominykas Barauskas prieš Naurį Petkevičių. Pirmasis per pastarąsias dvi savaites daugiau laiko praleido su nacionaline komanda, antrasis – jaunimo rinktinėje. Tai reiškia, kad su savo komandomis abu lyderiai prieš būsimą dvikovą beveik nesitreniravo. Galime neabejoti, kad akis į akį šie žaidėjai Kaune susitiks ne kartą.

Orų prognozė

Mačo metu sinoptikai prognozuoja aštuonių laipsnių šilumą, saulėtą dieną ir šešių metrų per sekundę vakarų vėją.