shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

Trečiajame „Riterių“ taurės turnyre – jauniausiųjų iššūkis

Rugsėjį prasidėjęs „Riterių“ taurės turnyras, į kurį bus įtraukti du su puse tūkstančio moksleivių, pasiekė dar vieną tarpinę stotelę – šįsyk dėl vietos pusfinalyje kovojo patys mažiausieji (pirmų ir antrų klasių) mokiniai.

„Galime tik pasidžiaugti, kad per tris „Riterių“ taurės turnyro atrankinius etapus projekte jau sudalyvavo daugiau nei 200 pirmų-ketvirtų klasių mokinių. Šįkart norėtųsi padėkoti mokyklų atstovams, mokytojams, kurie noriai ir aktyviai bendradarbiauja su mumis, padeda įtraukti kuo daugiau vaikų į futbolą“, – sakė projekto vadovė Jovita Savostaitė.

Penktadienio rytą sostinės „Sportimos“ maniežą užpildė Vilniaus Sausio 13-osios progimnazijos, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijos, Šolomo Aleicemo ORT gimnazijos, Vilniaus Šeškinės pradinės mokyklos ir Juodšilių šventos Uršulės Leduchovskos moksleiviai.

Rato sistema komandos sužaidė po ketverias rungtynes, po kurių paaiškėjo, kad turnyro atrankinio turnyro nugalėtojais tapo Šolomo Aleicemo ORT gimnazijos jaunieji futbolininkai. Lemiamose rungtynėse dėl pirmos vietos būsimieji nugalėtojai 8:4 įveikė antrą vietą užėmusius ir taip pat kelialapį į turnyro pusfinalį iškovojusius Šeškinės pradinės mokyklos bendraamžius.

„Riterių“ taurės turnyras, padedant Sporto rėmimo fondui, organizuojamas kartu su Vilniaus savivaldybe bei Lietuvos futbolo federacija. Varžybų dalyviai buvo apdovanoti projektui skirtais „Riterių“ marškinėliais, kvietimais į klubo rungtynes „Optibet A lygoje“, o mokyklos – kamuoliais.

Per dvejus projekto metus bus surengti net 24 turnyrai.