shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

„Riterių“ ir „Kauno Žalgirio“ dvikovoje nugalėtojas nepaaiškėjo

„Optibet A lygos“ trisdešimt pirmojo turo rungtynėse tarp Vilniaus „Riterių“ ir „Kauno Žalgirio“ užfiksuotos nulinės lygiosios. Tokiu būdu „Riteriai“ iki šešerių pratęsė nepralaimėtų rungtynių seriją, tačiau tai buvo jau vienuolikta nelaimėta tarpusavio akistata prieš Kauno ekipą.

Šiose rungtynėse į sudėtį po diskvalifikacijos grįžo Dominykas Barauskas, kuris pakeitė šiai dvikovai diskvalifikuotą Olaidę Badmusą. Kaip ir prieš savaitę su „Žalgiriu“, „Riteriai“ žaidė penkių gynėjų linija, kurios kraštiniai žaidėjai Aleksandras Levšinas ir Valdemaras Borovskis nuolat jungdavosi į komandos atakas.

Sužaidus vos keliolika sekundžių, „Kauno Žalgiris“ kairiuoju kraštu sukūrė epizodą, kuris turėjo tapti signalu „Riteriams“. Galime pažymėti, kad tapo. Ši ataka rungtynių kontekste buvo išimtis iš taisyklės.

Mačui įsibėgėjus, „Riteriai“ perėmė žaidybinę persvarą, tačiau pavojingų situacijų nesukūrė. Per pirmąjį kėlinį, apskritai, įsiminė tik Mindaugo Grigaravičiaus įsiveržimas į vartų aikštelę ir iš arti atliktas smūgis į kauniečių vartininką.

Kažkuom daugiau pasigirti negalėjo ir „Kauno Žalgiris“, kurio pavojingiausia proga buvo Michaelo Thuique smūgis apsisukus. Toje situacijoje kamuolys praskriejo šalia vartų.

Pirmajame kėlinyje dar įsiminė epizodas, kai Maksimas Marusičius sulaukė puikaus perdavimo, buvo bepabėgąs vienas prieš varžovų vartininką, tačiau kaunietis abiem rankomis jį sustabdė. Deja, teisėjas akivaizdžios pražangos nepastebėjo.

Antrajame kėlinyje komandos pasiūlė didesnę spartą. Vėl labai greitai „Kauno Žalgiris“ sukūrė pusprogę, tačiau kaip ir pirmajame kėlinyje, ji tapo išimtimi iš taisyklės.

Pavojingiausios rungtynių progos buvo sukurtos nesužaidus nė trečdalio antrajame kėlinyje. Iš pradžių, po puikios „Riterių“ atakos dešiniuoju kraštu, kamuolys pasiekė Marko Pavlovskį, tačiau jo smūgiuotas kamuolys į vartus nepateko.

„Kauno Žalgiris“ taip pat savo pavojingiausią progą sukūrė dešiniuoju kraštu, kai buvo atliktas geras perdavimas į baudos aikštelę. Čia Armantas Vitkauskas su varžovų smūgiu susitvarkė užtikrintai.

Laikas seko, abi komandos siekė pergalės, tačiau daugiau pavojingesnių momentų nebuvo nei prie vienų, nei prie kitų vartų. Po šių rungtynių skelbiama rinktinių pertrauka, po kurios komandoms liks sužaisti po penkerias šio sezono rungtynes.

„Riterių“ sudėtis: A. Vitkauskas, V. Borovskis, A. Kalermo, D. Malžinskas, D. Barauskas, A. Levšinas, T. Dombrauskis (61 min. M. Ramanauskas), M. Pavlovskis (84 min. V. Jeriomenko), R. Filipavičius (67 min. G. Paulauskas), M. Grigaravičius, M. Marusičius (84 min. A. Dolžnikovas).