„Riteriai B“ užtikrintai nugalėjo „Babrungą“

Pirmos lygos dvidešimt ketvirtojo turo rungtynėse „Riteriai B“ Vilniuje 2:0 nugalėjo Plungės „Babrungą“ bei, iškovoję antrą pergalę iš eilės, priartėjo prie aštuntos turnyro lentelės vietos. Po įvartį nugalėtojams pelnė Valdas Paulauskas ir Emilis Andriuškevič.

Nuo pat dvikovos pradžios iniciatyvą į savo rankas tvirtai perėmė „Riteriai B“. Svečiai iš Plungės, savo ruožtu, galimybių ieškojo kontratakose. Vis tik, nei vieniems, nei kitiems gerų progų prie varžovų vartų susikurti nepavyko.

Pirmasis dvikovos įvartis buvo įmuštas paskutinę pirmojo kėlinio minutę. „Babrungui“ prasižengus šalia baudos aikštelės, prie kamuolio stojo V. Paulauskas. Pirmasis jo bandymas buvo blokuotas, tačiau sėkmingai atšokusį kamuolį antruoju mėginimu „Riterių“ saugas pasiuntė į vartų tinklą.

Po pertraukos žaidimas nepasikeitė. „Babrungas“ ir toliau gynėsi, o „Riteriai B“ buvo įsitaisę varžovų aikštės pusėje, visiškai kontroliavo žaidimą.

Galutinis taškas šiose rungtynėse buvo padėtas per paskutines dešimt minučių, kai po užtikrinto Artūro Dolžnikovo reido dešiniuoju kraštu bei perdavimo E. Andriuškevičiui, kamuolys atsidūrė vartų tinkle.

Per paskutines minutes „Babrungo“ sudėtis jaunėjo, o dvikovos teisėjas netrukus paskelbė pabaigą.

Iki sezono pabaigos „Riteriams B“ liko sužaisti dvejas rungtynes. Po rinktinių pertraukos laukia dvikova Mažeikiuose prieš „Atmosferą“ ir Vilniuje prieš BFA.