fbpx
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

„Riteriai“ nutraukė sutartį su A. Lezama

Praėjusiais metais į Lietuvą atvykęs ir vos per kelis mėnesius „Riterių“ lyderiu tapęs venesuelietis Angelis Lezama palieka ekipą. Dėl nuolatinių drausmės pažeidimų klubas nutraukė sutartį, kuri turėjo galioti dar vienus metus.

„Vieša paslaptis, kad Angelis turėjo problemų su požiūriu į profesionalų sportą. Atėjo toks metas, kai su tuo taikstytis tiesiog nebegalėjome, todėl su šiuo žaidėju nusprendėme baigti bendradarbiavimą.

Be abejo, žinodami futbolininko galimybes aikštėje, suprantame, kad sprendimas nelengvas, tačiau jis būtinas. Esu tikras, kad jis visą „Riterių“ kolektyvą pastūmės į priekį“, – komentavo „Riterių“ sporto direktorius Tadas Simaitis.

Prieš šį sezoną į Lietuvą A. Lezama atvyko visiškai nepasiruošęs, o netrukus patyrė traumą, dėl kurios praleido pirmus penkis sezono turus. Netrukus jo laukė dar viena ilga pauzė dėl nesportinio veiksmo dvikovoje su „Sūduva“. Tuomet jis griebė varžovui už gerklės, prieš save išvydo raudoną kortelę ir buvo diskvalifikuotas trejoms rungtynėms.

2021-ųjų „Optibet A lygoje“ A. Lezama sužaidė aštuoniolika mačų, per kuriuos pelnė penkis įvarčius, atliko du rezultatyvius perdavimus, užsidirbo keturias geltonas ir vieną raudoną korteles.

Paskutinės jo rungtynės su „Riterių“ marškinėliais buvo sužaistos rugsėjo 10 dieną prieš Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ ekipą. Tuomet į aikštę žengęs 80 minutę, jis spėjo užsidirbti geltoną kortelę.