fbpx
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

M. Moreira: „Rinktinių pertraukos skirtos rungtynėms pasiilgti“

„Riterių“ vyriausiasis treneris Miguelis Moreira iki šios rinktinių pertraukos auklėtinius ruošdavo būsimoms kovoms, tačiau niekad neturėjo pakankamai laiko savo filosofijos perdavimui. Pastarosios dvi savaitės – kitokios. Treneris galėjo atsikvėpti ir su komanda užtikrintai padirbėti besiruošiant lemiamai sezono fazei.

Nepaisant to, kad treniruotės vyko be penkių į rinktines (vyrų ir U-21) iškviestų žaidėjų, procesas veikė kaip sėkmingai užsuktas laikrodis.

„Pagaliau turėjome daugiau laiko. Kiekviena rinktinių pertrauka treneriams būna labai svarbi, tačiau šios aš asmeniškai labai laukiau. Apskritai, rinktinių pertraukos yra labai svarbios dėl to, kad tuo metu žaidėjai gali iš naujo perkrauti savo kūnus, pagerinti fizinius pajėgumus bei vėl pasiilgti rungtynių.

Mes pusantros savaitės skyrėme dalykams, kuriuos norėčiau matyti savo komandoje, o pastarąsias kelias dienas jau ruošėmės būsimoms rungtynėms su „Hegelmann“. Be abejo, parodys laikas, tačiau šiandien aš manau, kad pastarąjį laikotarpį išnaudojome puikiai“, – sakė M. Moreira.

Iš jaunimo rinktinės Artūras Dolžnikovas, Matas Ramanauskas, Valdas Paulauskas ir Dominykas Kodz sugrįžo jau įsibėgėjus trečiadienio treniruotei. Nacionalinėje rinktinėje debiutavęs Dominykas Barauskas į Lietuvą sugrįš ketvirtadienio popietę.

„Tai, kad neturėjome tokio būrio žaidėjų, mūsų treniruočių proceso nei kiek nepakeitė. Jis liko absoliučiai toks pat. Na, o kalbant apie pačius žaidėjus, tai drąsiai galiu pasakyti, kad mums garbė juos turėti savo komandoje.

Mano manymu, kiekvieno klubo siekiamybė turėtų būti auginti žaidėjus nacionalinėms rinktinėms. Imkime D. Barauską – žaidėjas per pastaruosius metus įdėjo daug pastangų ir pagaliau sulaukė rinktinės trenerių pasitikėjimo. Labai didžiuojuosi tuo, nes Dominykas yra vertas šio įvertinimo.

Kalbant apie jaunimo rinktinės žaidėjus, tai A. Dolžnikovas ir M. Ramanauskas buvo tie, kurie abusyk rungtynes pradėjo starto sudėtyje ir įdėjo milžiniškai daug darbo. Ypač rungtynėse prieš Ispaniją – komandą, su kuria lietuviams buvo labai sunku. Žaidėjams pasakiau, kad didžiuojuosi tuo, kokį darbą jie atliko.

Jau penktadienį „Riterių“ laukia „Optibet A lygoje“ laipteliu aukščiau esančios „Hegelmann“ ekipos išbandymas. Prieš pastarąją „Riteriai“ šį sezoną abusyk pralaimėjo.

„Gera komanda, puikiai žinanti, ką daro. Neabejoju, kad bus sunkios ir tuo pačiu gražios rungtynės. Taip, mes šiemet dukart pralaimėjome „Hegelmann“, tačiau tie pralaimėjimai buvo patirti, kol manęs dar nebuvo klube. Istorija turi savybę keistis, todėl įdėsime visas pastangas, kad ši serija nutrūktų. Bet kokiu atveju, neabejoju, kad bus įdomu“, – sakė M. Moreira.

„Riteriai“ – „Hegelmann Litauen“ rungtynės bus žaidžiamos penktadienį 18:00 valandą LFF stadione. Bilietus į mačą platina „Tiketa“.