fbpx
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

„Riterių“ vairą perima specialistas iš Portugalijos

„Riterių“ trenerių štabe – pasikeitimai. Laikinąjį strategą Valdą Trakį keičia UEFA Pro licenciją turintis portugalas Miguelis Moreira. Buvęs Portugalijos jaunių ir jaunimo rinktinių žaidėjas anksti baigė futbolininko karjerą ir nusprendė save atiduoti treniravimui.

36-erių specialistas per savo karjerą spėjo padirbti Lisabonos „Sporting“ (Portugalija), „Vasco da Gama“ (Brazilija), „Pacos Ferreira“ (Portugalija) klubų sistemose. „Riteriai“ jam taps pirmąja kaip vyriausiojo trenerio stotele.

„Taip, vyriausiuoju treneriu vyrų komandose aš nedirbau, tačiau į Lietuvą atsivežu labai daug patirties kaip vyriausiojo trenerio asistentas. Kadangi greit supratau, jog netapsiu top žaidėju, devyniolikos nusprendžiau tapti treneriu. O prieš vienuolika metų pradėjau dirbti profesionalų klubuose.

Visada galvojau apie naują žingsnį – tapimą vyriausiuoju treneriu, todėl aš čia. Niekada iki šiol Lietuvoje nebuvau, todėl nežinojau, ko laukti. Dabar žinau, kad atvykau į gražų miestą, puikų klubą, kuriame man suteikta galimybė pademonstruoti savo žinias“, – sakė M. Moreira.

Treneris į Lietuvą atvyko savaitgalį, todėl turėjo galimybę stebėti tiek B komandos laimėtas rungtynes prieš Kretingos „Miniją“, tiek A komandos pergalę prieš Alytaus „Dainavą“.

„Prieš „Dainavą“ komanda sužaidė geras rungtynes, tačiau visada yra vietų, kurias galima tobulinti. Be abejo, tokių vietų yra ir „Riterių“ komandoje, kurių, tikiuosi, artimiausiu metu nebeliks. Dabar mūsų laukia labai stiprūs varžovai („Kauno Žalgiris“ ir „Sūduva“) – šioms rungtynėms turime būti pasiruošę maksimaliai gerai“, – kalbėjo specialistas.

M. Moreira naujiesiems auklėtiniams buvo pristatytas pirmadienį. Po pirmosios treniruotės treneris išvyko į Kauną stebėti būsimų savo varžovų rungtynių.