Pirmos lygos rungtynėse – „Riterių B“ triumfas prieš „Kauno Žalgirį B“

Mindaugo karūnavimo dieną vykusiose Pirmos lygos rungtynėse sostinės „Riteriai B“ 2:1 nugalėjo „Kauno Žalgirio B“ futbolininkus bei turnyro lentelėje pakilo į dvyliktąją poziciją. Įvarčius sostinės komandai pelnė Rokas Masenzovas ir Saulius Vikertas.

Šįsyk B komandai atstovavo Akselis Kalermo, kuris dėl keturių geltonų kortelių bus priverstas praleisti būsimas „Optibet A lygos“ rungtynes Telšiuose prieš „Džiugą“. Be suomio iš vyresnių žaidėjų komandai padėjo tik kapitonas Rokas Masenzovas. Kauniečiams taip pat atstovavo tik jaunimas.

Itin karštai prasidėjusiose rungtynėse jau trečiąją minutę į „Riterių“ vartus buvo paskirtas vienuolikos metrų baudinys. Jį realizavęs Pijus Sudakovas išvedė kauniečius į priekį.

Nepaisant lengvo nokdauno, „Riteriai B“ net neketino sustoti. Po trylikos minučių įspūdingu tolimu smūgiu rezultatą išlygino R. Masenzovas, o dar po aštuonių minučių – taip pat tolimu smūgiu savo pirmąjį įvartį atstovaujant „Riteriams“ pelnė S. Vikertas.

Antrojo kėlinio antroje pusėje jėgos išsilygino, o jo pabaigoje, dar labiau atjauninus sudėtį, iniciatyvą perėmė kauniečiai. Šioje dvikovoje „Riteriams B“ atstovavo keturi „TFA-Riteriai“ akademijos auklėtiniai: Matas Latvys ir Jonas Usavičius žaidė nuo rungtynių pradžios, Tadas Žedaveinis ir Deividas Michnevič pasirodė po keitimų.