Permainingose rungtynėse „Riteriai B“ neatsilaikė prieš „Atmosferą“

Pirmos lygos tryliktojo turo rungtynėse sostinės „Riterių B“ komanda susitikimą su Mažeikių „Atmosfera“ baigė pralaimėjimu 1:3. Aikštės šeimininkams vienintelį įvartį pelnė Ernestas Andriušis.

Nuo pat dvikovos pradžios „Riteriai B“ įgijo milžinišką žaidybinę ir teritorinę persvarą, kuri labai greitai buvo įtvirtinta puikiu E. Andriušio smūgiu bei įvarčiu.

Išsiveržę į priekį vilniečiai nestabdė ir toliau ieškojo galimybių kaip padvigubinti skirtumą. Deja, kėlinio viduryje situacija kardinaliai pasikeitė – lygioje vietoje „Riteriai B“ užsidirbo vienuolikos metrų baudinį, kurį realizavę mažeikiškiai rezultatą išlygino.

Išlyginę rezultatą, svečiai išlygino ir žaidimą. „Riterių“ žaidime atsirado gerokai daugiau broko, kurio, tiesa, netrūko ir „Atmosferos“ žaidėjų veiksmuose.

Iki pirmojo kėlinio pabaigos Edvinas Volodkovič turėjo fantastišką galimybę darsyk sostinės komandą išvesti į priekį, deja, smūgiuodamas į tuščius vartus, jis nepataikė.

Po pertraukos ilgą laiką komandos žaidė be vartų, tačiau 75 minutę „Atmosfera“ sukūrė įspūdingą progą, o „Riterius“ nuo įvarčio išgelbėjo virpstas.

Dvikovai artėjant prie pabaigos, aikštės šeimininkų sudėtis jaunėjo, į aikštę vienas po kito žengė „TFA-Riteriai“ akademijos penkiolikmečiai auklėtiniai ir nuo to laiko „Atmosfera“ įgijo aiškią žaidybinę persvarą.

Vis dažnesni apsilankymai prie Luko Paukštės ginamų vartų mažeikiškiams rezultatą davė priešpaskutinę minutę. Po nuo kampinio gairelės pakelto kamuolio „Atmosferos“ legionierius Armanas Zeynalyanas smūgiu galva persvėrė rezultatą savo komandos naudai.

Dar po pusė minutės mažeikiškiai įmušė ir trečiąjį įvartį. Puiki kontrataka „Riterius“ pasitiko nepasiruošusius. Adrijaus Kontenio įvartis dvikovoje padėjo tašką.