„Riteriai B“ užtikrintai nugalėjo BFA

Pirmos lygos dvyliktojo turo rungtynėse „Riteriai B“ 3:0 nugalėjo BFA futbolininkus bei į turnyro lentelę įsirašė antrąją pergalę. Įvarčius nugalėtojams pelnė Juozas Lubas, Edvin Volodkovič ir Deividas Malžinskas.

Milžinišką persvarą turėję jaunieji „Riteriai“ dar iki pertraukos galėjo pasižymėti gerokai daugiau nei tris kartus. Savo šimtaprocentinių progų neišnaudojo Dovydas Virkšas (kartą sukirtęs kamuolį į skersinį, kartą pabėgęs vienas prieš vieną), J. Lubas (pabėgęs vienas prieš vieną), Kajus Beršta (gavęs puikų perdavimą ir atsidūręs vienas prieš vartininką) ir Matas Ramanauskas (pabėgęs vienas prieš vieną).

Pirmojo įvarčio laukti ilgai nereikėjo – po D. Virkšo pakelto kamuolio nuo kampinio gairelės galva galingu smūgiu kamuolį į tinklą pasiuntė J. Lubas. Netrukus puikiu smūgiu maždaug nuo baudos aikštelės linijos skirtumą padvigubino E. Volodkovič, o kėliniui artėjant į pabaigą, darsyk po kampinio pasižymėjo D. Malžinskas.

Iškart po pertraukos „Riterių“ treneriai atliko du keitimus – į aikštę žengė Jonas Usavičius ir Geraldas Širvinskas, o pati komanda antrąją rungtynių dalį pradėjo kiek primigusi. Nesužaidus nė dviejų minučių BFA sukūrė pirmą, o po minutės – antrą pavojingą progą.

Per likusį laiką aikštės šeimininkai buvo arčiau ketvirtojo įvarčio nei varžovai pirmojo, tačiau daugiau įvarčių įmušta nebuvo.

Šioje dvikovoje vėl netrūko „TFA-Riteriai“ akademijos auklėtinių. Be keitimų žaidė keturiolikmetis Matas Latvys, po keitimų pasirodė jau minėtas penkiolikmetis J. Usavičius ir keturiolikmetis Nojus Dailydžionis.

Po šios pergalės „Riteriai B“ turnyro lentelėje pavijo vienuoliktoje ir dvyliktoje vietoje esančias Kretingos „Minijos“ bei Marijampolės „Sūduvos B“ ekipas.