Prie jaunimo pergalės prieš estus M. Ramanauskas prisidėjo rezultatyviu perdavimu

Lietuvos vaikinų iki 21 metų rinktinė kontrolinėse rungtynėse 2:0 nugalėjo Estiją. Mariaus Stankevičiaus treniruojamoje komandoje žaidė ir du „Riterių“ atstovai – Justinas Marazas bei Matas Ramanauskas. Pastarasis pasižymėjo rezultatyviu perdavimu Benui Šatkui.

Abu „Riteriai“ rungtynes pradėjo starto sudėtyje. J. Marazas žaidė iki 71, M. Ramanauskas – iki 66 minutės. Abu futbolininkai buvo aktyvūs ir nemažai prisidėjo prie lietuvių žaidimo atakoje.

Pirmąjį įvartį Lietuvos rinktinė įmušė 25 minutę. Įžaisdamas kampinį, Nauris Petkevičius perdavė kamuolį M. Ramanauskui, o netrukus šis jį pasiuntė į baudos aikštelę, kur galva B. Šatkus varžovų vartininkui nepaliko jokių šansų.

Dar po dviejų minučių buvo įmuštas antras ir, kaip vėliau paaiškėjo, paskutinis rungtynių įvartis. Šią ataką taip pat pradėjo M. Ramanauskas. Kairiajame krašte jis numetė kamuolį N. Petkevičiui, kuris dviem lietimais surado įvartį pelniusį Meinardą Mikulėną.

Atranką į 2023-ųjų Europos jaunimo čempionatą lietuviai pradės rugsėjo mėnesį. C grupėje be Lietuvos jaunimo rinktinės taip pat žais Ispanija, Rusija, Slovakija, Šiaurės Airija ir Malta.

Lietuviai atrankos kovas pradės rugsėjo 3 dieną Slovakijoje akistata su šios valstybės rinktine, o užbaigs 2022-ųjų birželio 7 dieną dvikova namuose su Šiaurės Airija.