Karščio lenktynėse – lygiosios su „Panevėžiu“

Kepinant 35 laipsnių karščiui, „Optibet A lygos“ rungtynės tarp „Panevėžio“ ir „Riterių“ baigėsi lygiosiomis 1:1. Vilniečių įvartį pirmojo kėlinio pabaigoje po Valdemaro Borovskio perdavimo pelnė Rokas Filipavičius.

Lyginant su paskutinėmis rungtynėmis, „Riterių“ vyriausiasis treneris Valdas Trakys atliko du keitimus – į aikštę nuo susitikimo pradžios žengė po diskvalifikacijų sugrįžę Mindaugas Grigaravičius ir Marko Pavlovkis, kurie pakeitė Gytį ir Valdą Paulauskus.

Dvikovos pradžia išsiskyrė gynėjų klaidomis – „Riteriai“ po jų buvo baudžiami geltonomis kortelėmis, savo ruožtu, panevėžiečių klaidos leido ne kartą apsilankyti jų pačių baudos aikštelėje. Verta pažymėti, kad „Riteriai“ rekordiškai greitai, per 16 minučių, susirinko tris geltonas korteles, o bandymai pelnyti įvartį baigdavosi nesėkmėmis.

Pirmasis pavojingesnis epizodas buvo sukurtas įpusėjus pirmajam kėliniui, kai po M. Grigaravičiaus smūgio iš aštraus kampo „Panevėžio“ vartininkas Danas Šimkevičius vartus apgynė kojomis.

Gana aktyvios buvo paskutinės pirmojo kėlinio minutės. Iš pradžių panevėžiečiai atliko pavojingą smūgį, o vos po keliasdešimties sekundžių M. Pavlovskio, V. Borovskio ir R. Filipavičiaus derinys baigėsi pastarojo įvarčiu iš kelių metrų.

Po pertraukos vaizdas kardinaliai pasikeitė. Aikštės šeimininkai nuo pirmų akimirkų davė suprasti, kad su esamu rezultatu nebus linkę susitaikyti. Deja, „Riteriai“ varžovų išpuoliams atsakymų neturėjo.

Toks galingas aukštaičių spurtas jau po penkių minučių davė rezultatą. Sisteminės klaidos panevėžiečiams prie baudos aikštelės linijos leido surasti Jorge Eliasą, kuris puikiu smūgiu išlygino rezultatą.

Šis įvartis „Panevėžio“ ekipos planų nepakeitė. Komanda ir toliau turėjo nemažą teritorinę persvarą, tačiau laikui bėgant žaidėjų jėgos seko, o apsilankymų prie Armanto Vitkausko vartų nebebuvo tiek daug kaip kėlinio pradžioje.

Šios lygiosios tarp komandų išlaikė vienuolikos taškų skirtumą, kurį „Riteriai“ galės sumažinti jau ateinantį penktadienį namų rungtynėse prieš Marijampolės „Sūduvą“.

„Riterių“ sudėtis: A. Vitkauskas, V. Borovskis, O. Badmus, D. Barauskas, A. Kalermo, T. Dombrauskis, M. Ramanauskas (82 min. V. Jeriomenko), M. Pavlovski, M. Grigaravičius (82 min. J. Lubas), A. Lezama (66 min. G. Paulauskas), R. Filipavičius (66 min. V. Paulauskas).