fbpx
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

„Riteriai“ baigia bendradarbiavimą su S. Gurenka

Skiriasi prieš sezoną pristatyto „Riterių“ trenerių štabo vadovo Sergejaus Gurenkos keliai su klubu. Paskutine specialisto dvikova tapo lygiosios su Kėdainių „Nevėžiu“. Iki gegužės pabaigos galiojusi sutartis pratęsta nebus.

„Šis sprendimas priimtas tikrai ne dėl lygiųjų su „Nevėžiu“. Žiūrime taip, kad baigėsi vienas etapas ir tenka konstatuoti, jog jis didelių pergalių neatnešė. Dabar žiūrime į priekį, kaip sugrįžti į pergalingą kelią“, – situaciją komentavo klubo sporto direktorius Tadas Simaitis.

Po nesėkmingos penkerių rungtynių serijos, per kurią iškovoti vos du taškai, „Riteriai“ nusmuko į šeštąją „Optibet A lygos“ vietą. Šiuo metu komandą nuo ketvirtoje vietoje, kuri gali suteikti galimybę varžytis UEFA Konferencijų taurės turnyre, esančio „Panevėžio“ skiria net vienuolikos taškų atotrūkis. Maža to, praėjusią savaitę pirmajame etape užbaigta ir kova dėl Hegelmann LFF taurės.

Artimiausiu metu komandos treniruočių procesui vadovaus Vaidas Sabaliauskas, Valdas Trakys, Mindaugas Malinauskas ir Leonardo Iparraguirre. Ar bus papildymas šioje sferoje? Paaiškės artimiausiu metu.