shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

„Riteriai B“ neatsilaikė prieš „Bangą B“

Devintojo Pirmos lygos turo rungtynėse sostinės „Riteriai B“ Gargžduose 1:2 nusileido „Bangos B“ ekipai bei turnyro lentelėje liko su keturiais taškais. Rezultatas komandai neleido pakilti iš priešpaskutinės vietos.

Šiose rungtynėse savo progos sulaukė keturi „TFA-Riteriai“ akademijos penkiolikmečiai auklėtiniai – du (Matas Latvys ir Jonas Usavičius) į aikštę žengė nuo pirmųjų minučių, dar du (Emilis Jarošas ir Kasparas Liudavičius) pasirodė po keitimo.

Nuo dvikovos pradžios „Banga B“ atakavo aštriau, tačiau pats žaidimas buvo pakankamai apylygis. Pirmojo įvarčio teko laukti daugiau nei pusvalandį. Deja, pastarasis buvo įmuštas į „Riterių“ vartus. Po standartinės situacijos vilniečiai paliko Mindaugą Gelžinį ir rezultatas tapo 1:0.

Po septynių minučių dar viena standartinė situacija virto išlyginamuoju įvarčiu. Šįsyk bandydami atsimušti, „Bangos“ atstovai paliko vieną Deividą Malžinską, kurio puikus įvartis smūgis atstatė pusiausvyrą.

Aikštės šeimininkai po šiurkščios „Riterių“ klaidos į priekį dar sykį išsiveržė pačioje antrojo kėlinio pradžioje. Iškart po šio epizodo jie atsitraukė atgal ir iniciatyvą atidavė svečiams iš Vilniaus.

„Riteriai B“ labai daug šansų išsigelbėti neturėjo, tačiau dvi progos buvo pakankamai neblogos. Abiem atvejais kamuolys pataikė į virpstą, o Povilo Kalimavičiaus progą galima vadinti šimtaprocentine.

„Bent už taško užsikabinti tikrai galėjome. Gaila, kad nepavyko. Vis tik, įvertinus tai, kiek patirties įgavo jauni žaidėjai, šias rungtynes vertinti galiu tik teigiamai. Visi kovėsi tiek, kiek galėjo ir pretenzijų tikrai niekam neturiu“, – apie rungtynes sakė „Riterių“ treneris Valdas Trakys.