„Riteriai B“ iš Kretingos grįžo su tašku

Šalies Pirmos lygos rungtynėse „Riteriai B“ Kretingoje susitikimą su „Minija“ baigė lygiosiomis 1:1. Vilniečiams įvartį jau per pridėtinį laiką pelnė Dovydas Virkšas.

Ant minkštos pavasarinės žolės vykusio mačo pirmajame kėlinyje „Riteriai B“ turėjo iniciatyvą, tačiau sukurtų progų paversti įvarčiais nesugebėjo. Viename iš epizodų Angelis Lezama pasiuntė kamuolį link vartų konstrukcijos, tačiau į tinklą jis neįriedėjo.

Pirmajam kėliniui artėjant prie pabaigą, svečiai prisižaidė – į „Riterių B“ vartus buvo skirtas 11 metrų baudinys. Šauniai pasidarbavęs vartininkas Gerardas Širvinskas atrėmė Neilo Urbos smūgiuotą kamuolį ir rezultatas liko 0:0.

Po pertraukos Kretingos atstovai atsitraukė žymiai giliau, bet Riteriai iš to naudos neturėjo praktiškai jokios. Anaiptol, po vienos iš šiurkščių klaidų svečiai įsimušė kamuolį į savuosius vartus, suteikdami „Minijai“ pranašumą.

Po pelnyto įvarčio aikštės šeimininkai atsitraukė dar giliau. Nepaisant to, likus maždaug penkioms minutėms iki susitikimo pabaigos, jie turėjo fantastišką šansą „uždaryti“ rungtynes“. Po „Riterių B“ klaidos gynyboje šeimininkų žaidėjas smūgiuodamas iš keturių metrų į tuščius vartus, sukirto kamuolį į skersinį.

Tuo metu vilniečių treneris Valdas Trakys jau buvo pasiuntęs vieną savo gynėjų Povilą Kalimavičių į puolimą. Sprendimas pasiteisino. D. Virkšas su minėtu P. Kalimavičiumi jau per teisėjo pridėtą laiką sužaidė į sienelę ir pelnė išlyginamąjį įvartį.

„Sakyčiau, kad dėsningas rezultatas. Pirmajame kėlinyje daugiau šansų turėjome mes, po pertraukos – „Minija“, – reziumavo treneris V. Trakys.