fbpx
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

Jaunimo U-21 rinktinėje – du „Riteriai“

Besiruošdama naujajai Europos čempionato atankai, Lietuvos U-21 rinktinė birželio 4 dieną sužais kontrolines rungtynes su Estijos futbolininkais. Šioje dvikovoje Lietuvai atstovaus ir du „Riterių“ futbolininkai Matas Ramanauskas bei Justinas Marazas. Pirmasis paskutines „Optibet A lygos“ rungtynes su „Nevėžiu“ praleido dėl diskvalifikacijos, antrasis buvo starto sudėties žaidėjas.

„Džiaugiuosi kvietimu. Visada yra garbė žaisti rinktinėje ir atstovauti savo šaliai. Manau, kad esu neblogos sportinės formos ir tuo pačiu pasiruošęs kovoti bei atiduoti visas jėgas“, – sakė ne vieną mačą jaunimo rinktinėje per savo karjerą jau sužaidęs J. Marazas.

„Kiekvienose rungtynėse norisi pasirodyti kuo geriau ir padėti savo komandai iškovoti pergalę. Be abejo, kvietimai į rinktines šiuo atžvilgiu visada yra ypatingi. Tai ir džiaugsmas, ir garbė, ir atsakomybė. Tikrai esu labai laimingas“, – kolegai antrino M. Ramanauskas.

Šios rungtynės bus naujojo vyriausiojo trenerio Mariaus Stankevičiaus debiutas prie U-21 komandos vairo. Strategas stovyklą planavo su dviem rungtynėmis, bet, kaip jau žinote, birželio 8 dienos dvikova su Baltarusija neįvyks.

Atranka į 2023-ųjų Europos čempionatą prasidės rugsėjo 3 dieną. Lietuvos varžovais bus Ispanijos, Rusijos, Slovakijos, Šiaurės Airijos bei Maltos futbolininkai.