shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

A. Kalermo: „Kol kiekvienas dirbsime kaip komanda, visada turėsime šansą laimėti“

Vilniaus „Riterių“ gynėjas Akselis Kalermo per pirmas ketverias šio sezono „Optibet A lygos“ rungtynes aikštėje praleido vos tris minutes ir komandos draugams dažniausiai padėdavo tik padrąsinimais. Tuomet treneriai nusprendė žaidimą organizuoti su trimis vidurio gynėjais ir tai legionieriui iš Suomijos tapo šansu. Rungtynėse su „Nevėžiu“ jis pirmąkart šiame sezone buvo įtrauktas į starto sudėtį bei nuo to laiko aikštėje žaidė visose penkeriose rungtynėse be keitimų.

„Turbūt nėra nei vieno futbolininko pasaulyje, kuris nesimėgautų žaisdamas. Aš – ne išimtis. Svarbiausia buvo išlaukti, o dabar galiu daryti tai, ką labiausiai mėgstu“, – sakė sėkmingai į komandos žaidimą įsiliejęs A. Kalermo.

Kai legionierius į Lietuvą atvyko praėjusiais metais, jis buvo praleidęs komandinį pasiruošimą sezonui. Natūralu, kad jo įsivažiavimas į ritmą truko gerokai ilgiau nei pats to norėjo. Migravęs tarp starto sudėties ir atsarginio statuso A. Kalermo savęs iki metų pabaigos taip ir neatrado.

„Sunku lyginti šiuos metus su praėjusiais. Man atrodo, kaip komanda dabar esame daug labiau organizuota. Turime solidų trenerių štabą, kurio idėjas stengiamės realizuoti rungtynių metu. Jaučiamės ramūs, užtikrinti, todėl ir aikštėje yra lengviau.

Treneriai pradėjo naudoti taktiką 3-4-3, kuri mums greitai prigijo. Kiekvienas mūsų turi svarbią rolę ir, svarbiausia, tai kol kas duoda rezultatą. Mano nuomone, kiekviena taktika, kuri duoda rezultatą, yra gera“, – kalbėjo A. Kalermo.

Šiuo metu „Riteriai“ yra nepralaimėję penkerių rungtynių iš eilės, o norėdami ją pratęsti, turės nutraukti kitą – pralaimėjimų „Sūduvai“ seriją. Priminsime, kad marijampoliečiai šiuo metu yra „Optibet A lygos“ čempionato lyderiai.

„Tam, kad pratęstumėm seriją, mums nereikia kažko stebuklingo – užtektų tiek, kad kiekvienas padarytų sau priklausantį darbą. Kol kiekvienas dirbsime kaip komanda, mes visada turėsime šansą laimėti, nepriklausomai nuo to, ar varžovas bus „Sūduva“, ar kažkas kitas. Privalome išeiti į aikštę ir koncentruotis tik į įvykius ten. Be abejo, išvykoje bus sunku, tačiau tikiu, kad savų kozirių ir mes turėsime“, – motyvuojančiai pokalbį baigė A. Kalermo.

Dvyliktojo turo rungtynes su „Sūduva“ trečiadienį 18:00 valandą „Riteriai“ žais Marijampolėje.