„Riterių“ jaunimas prieš Pirmos lygos lyderius neatsilaikė

Itin jauna sudėtimi Pirmos lygos rungtynėse žaidę „Riteriai B“ 0:3 pralaimėjo „Jonavai“, kuri iškovojo šeštąją pergalę iš eilės. Jaunųjų Riterių nesėkmę lėmė šiurkščios klaidos gynyboje.

Šioms rungtynėms „Riteriai“ delegavo net septynis „Talentų futbolo akademijos“ auklėtinius – du žaidė nuo rungtynių pradžios, penki pasirodė po keitimų.

Susitikimo pradžioje abi komandos apsikeitė pavojingais išpuoliais. Deja, tuom viskas nesibaigė. 7 susitikimo minutę, pasinaudojęs svečių klaida, pirmąjį susitikimo įvartį pelnė jonaviškis Arnas Spyčius.

Tas įvartis žaidimo pernelyg nepakeitė – aikštės šeimininkai ir toliau turėjo tiek teritorinę, tiek žaidybinę persvarą, tačiau itin rimtų pavojų prie „Riterių B“ vartų sukurti nesugebėjo. Nepavojingi varžovų vartams buvo ir sostinės atstovai.

Pirmajam kėliniui artėjant į pabaigą, Filipas Halgošas puikiu smūgiu skirtumą padvigubino. Apmaudžiai pasibaigusi situacija jonaviškiams suteikė dviejų įvarčių pranašumą.

Po pertraukos „Riterių B“ sudėtis dar labiau atjaunėjo, o „Jonavos“ persvara išaugo. Vis tik, šis faktas ilgą laiką naudos neatnešė. Vienintelis įvartis antrajame kėlinyje buvo įmuštas po dar vienos šiurkščios gynėjų klaidos, kai laikrodis skaičiavo paskutinę pagrindinio laiko minutę.

„Riteriai B“ Pirmoje lygoje ir toliau išlieka su trimis taškais.