fbpx
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

„Riterių“ trenerių vadovu tapo S. Gurenka

Vilniaus „Riterių“ klube nauja pareigybė – trenerių vadovas. Juo tapo Sergejus Gurenka. Įspūdingą futbolininko karjerą turėjęs baltarusis atstovavo tokiems klubams kaip „Roma“, „Parma“, Saragosos „Real“ ir Maskvos „Lokomotiv“, su kuriuo tapo Rusijos čempionu. Baigęs futbolininko karjerą, S. Gurenka tapo futbolo mentoriumi-treneriu.

Per dvylika treniravimo metų jis gali pasigirti darbo įrašais Minsko „Dinamo“, „Krasnodar“ (asistentas), Permės „Amkar“ (asistentas) klubuose bei su vyriausiuoju treneriu Slavoliubu Muslinu į 2018 metų Pasaulio čempionatą išvesta Serbijos rinktine.

„Jau esu minėjęs, kad trenerio pozicija yra kertinė, todėl labai džiaugiamės su Sergejumi radę bendrą kalbą. Labiausiai vertiname trenerio patirtį, kalbų mokėjimą ir, be abejo, gebėjimą dirbti su jaunais futbolininkais. Kodėl jis trenerių vadovas, o ne tiesiog treneris? Dėl funkcijų, kurias atliks klube. Jų bus daugiau nei vien treniravimas“, – sprendimą komentavo klubo sporto direktorius Tadas Simaitis.

Pats S. Gurenka, išsprendęs vizų klausimą, Lietuvoje pasirodė praėjusią savaitę. Jis jau turėjo galimybę stebėti komandos pergalingas rungtynes prieš Vilniaus „Žalgirį“, o šį pirmadienį pravedė pirmą treniruotę.

„Mano prisijungimą prie „Riterių“ lėmė, sakyčiau, trys priežastys. Pirmiausia, puikūs santykiai su klubo savininku, antra – klubo ambicijos, motyvacija, noras matyti progresą ir trečia – mano sukaupta patirtis, kuria galiu pasidalinti, ko organizacijai ir reikia.

Be abejo, noriu, kad komanda siektų rezultato, o žaidėjai norėtų augti ir tapti geresniais. Iš to, ką mačiau per rungtynes su „Žalgiriu“ ir šiandieninės treniruotės, galiu drąsiai sakyti, kad noro jiems pakanka. Mūsų trenerių štabo užduotis – padėti jiems save atskleisti ir parodyti geriausias puses.

Kol kas pirmos dienos čia, todėl man labai svarbu surinkti visą reikiamą informaciją apie žaidėjų galimybes, o tada jau dėlioti žaidimą taip, kad jiems nekiltų sunkumų keliant savo kartelę“, – pasakojo S. Gurenka.

Šį šeštadienį „Riteriai“ žais jau penktąsias kontrolines rungtynes, kur antrąkart iš eilės susitiks su Vilniaus „Žalgiriu“. Iki šiol komanda iškovojo tris pergales (3:1 – prieš Telšių „Džiugą“, 4:1 – prieš „Bangą“ ir 3:1 – prieš „Žalgirį“), o susitikimą su „Kauno Žalgiriu“ baigė lygiosiomis 2:2.