fbpx

Kovingai žaidusius „Riterius“ palaužė vienintelis praleistas įvartis

Lietuvos futbolo A lygos rungtynėse Marijampolėje „Riteriai“ 0:1 pralaimėjo „Sūduvai“ bei su penkiais taškais turnyro lentelėje lieka penkti. Pergalingą įvartį čempionams antrojo kėlinio viduryje pelnė Semiras Kerla.

Prieš savaitę triuškinamą nokdauną prieš „Žalgirį“ patyrę Riteriai šį šeštadienį buvo visai kitokie. Įskaitant ir starto sudėtį. Laikinai vyriausiojo trenerio pareigas einantis Vaidas Sabaliauskas nuo rungtynių pradžios į aikštę metė šiemet A lygoje dar nežaidusį Roką Masenzovą bei Gytį Paulauską. Pastarajam tai buvo pirmosios rungtynės karjeroje, žengiant į aikštę nuo pirmųjų minučių aukščiausios Lietuvos lygos rungtynėse.

V. Sabaliausko dispozicijoje vis dar nebuvo traumas patyrusių Justino Marazo ir Tomo Dombrauskio. Be to, prieš savaitę starto sudėty žaidę Ričardas Šveikauskas ir Michaelas Thuique liko už vienuolikto ribos.

Nuo pat susitikimo pradžios aikštės šeimininkai buvo kiek aktyvesni, tačiau didelės persvaros susikurti nesugebėjo. Apskritai, per pirmąjį kėlinį būtų galima išskirti tik vieną itin pavojingą marijampoliečių progą, kai po perdavimo iš krašto į kamuolį nepataikė tiek Mihretas Topčagičius, tiek Josipas Tadičius.

Per visą pirmąjį kėlinį abi komandos vos po dukart smūgiavo į vartus, o „Sūduvos“ standartinės situacijos didelio pavojaus nekėlė.

Antrame kėlinyje vaizdas pasikeitė. Aikštės šeimininkai nuo pirmųjų minučių bandė spausti Riterius, tuo pačiu daugiau darbo suteikdami Tadui Simaičiui. Per penkiolika antrojo kėlinio minučių sūduviečiai keturis kartus smūgiavo į vartus, keturis kartus kėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, bet švieslentėje vis dar degė nuliai.

Vienintelis įvartis buvo įmuštas iš maždaug dvidešimties metrų atstumo, kai fantastišku smūgiu į vartų devyniukę pasižymėjo S. Kerla.

Po praleisto įvarčio Riteriai atkuto. Marijampoliečiai atsitraukė giliau, o vilniečiai turėjo dvi nuostabias galimybes išlyginti rezultatą. Iš pradžių netiksliai smūgiavo Donatas Kazlauskas, o vėliau tiesiog idealų perdavimą iš to paties D. Kazlausko gavęs Dominykas Kodz neįveikė varžovų vartininko atsidūręs prieš jį vienas prieš vieną.

Sudėtis: T. Simaitis, V. Borovskis, V. Jeriomenko (69 min. A. Kalermo), D. Barauskas, A. Levšinas, M. Ramanauskas, R. Masenzovas (78 min. D. Kodz), D. Kazlauskas, L. Traore, M. Grigaravičius (83 min. D. Virkšas), G. Paulauskas (69 min. M. Thuique).