shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

„Žalgiris“ – „Riteriai“. Rungtynių svarba didesnė nei trys taškai

„Riteriai“ „Žalgiriui“ yra vienintelė A lygos komanda, kurios šiemet dar nepavyko įveikti, o tai reiškia, kad motyvacijos prasme žalgiriečiai bus pačiame tope. Tačiau tai tik vienas iš būsimos dvikovos aspektų, kurių, neabejotinai, bus ir daugiau.

Galime pradėti nuo to, kad abiem ekipoms tai bus paskutinis pasispardymas prieš UEFA Europos lygos atranką ir, neabejotinai, tiek „Riterių“, tiek „Žalgirio“ treneriai šiose rungtynėse jau bandys įgyvendinti planus, su kuriais bus siekiama pergalių vienų atveju prieš varžovus iš Farerų salų, kitų atveju – prieš varžovus iš Vengrijos.

Data: 2019 liepos 5 d. 19:00 val.

Vieta: LFF stadionas, Vilnius

 

Naujienos

Šiose rungtynėse, tikėtina, pasirodys žaidėjų, kurie nežaidė nei pirmajame, nei antrajame tarpusavio susitikime. „Riteriai“ trečiadienį paskelbė apie susitarimą su Dominyku Barausku, „Žalgiris“, savo ruožtu, jau turėjo galimybę Panevėžyje išbandyti gynėją Klemeną Bolhą, o vartininkas Martinas Berkovecas bei į ekipą sugrįžęs Karolis Uzėla, galbūt, tokios pat galimybės sulauks penktadienį.

Įdomu tai, kad žalgiriečiai šioms rungtynėms „ruošėsi“.. Riteriams puikiai pažįstamuose Trakuose. Tuo metu, Riteriai prakaitą liejo LFF stadione.

Abi ekipos šiuo metu demonstruoja neblogą sportinę formą. „Riteriai“ yra nepralaimėję septynerių iš eilės rungtynių, „Žalgiris“ – laimėjo paskutines ketverias.

 

16 turas

„Riteriai“ praėjusį savaitgalį pagal tvarkaraštį turėjo žaisti rungtynes su Kauno „Stumbru“, tačiau dėl neaiškios kauniečių situacijos, jos buvo nukeltos. Ar ta dvikova apskritai įvyks? Tai sužinosime iki liepos 27 dienos.

„Žalgiris“ paskutines rungtynes žaidė Panevėžyje ir, tiesą sakant, to miesto reprezentacinei komandai nepaliko jokių vilčių. Panevėžiečiai antrojo kėlinio viduryje sužaidė neblogą atkarpą, o visą kitą laiką dominavęs „Žalgiris“ pelnytai iškovojo pergalę 2:0.

 

Tarpusavyje

7-9-14. Net ir po sėkmingo šio sezono starto tarpusavio kovose, „Žalgiris“ išlaiko didžiulį pranašumą. Ar pavyks jį dar nors truputį aptirpdyti? Sužinosime jau greitai.

Grįžtant prie abiejų šio sezono kovų, tai jos buvo visiškai skirtingos. Pirmajame susitikime situaciją visiškai kontroliavo „Žalgiris“, tačiau po to, kai komandoje jau nebesantis Adili užsidirbo raudoną kortelę, žalgiriečiai atsitraukė į gynybą, o Artiomas Gurenka tuo netrukus pasinaudojo. Deja, įspūdingas Rolando Baravyko smūgis paskutinę pridėjo laiko minutę Riteriams neleido iškovoti trijų taškų.

Antroji dvikova buvo kitokia. Visų pirma, dėl to, kad Aurelijus Skarbalius savo dispozicijoje neturėjo diskvalifikuoto Tomo Švedkausko. Verta pažymėti, kad tose rungtynėse įspūdingai savo darbą atliko Vincentas Šarkauskas. Apskritai, rungtynės buvo lygios, o pergalingą įvartį ir vėl įmušė A.Gurenka.

 

Akistata

Teremas Moffi prieš Liviu Antalį. Abu futbolininkai šiuo metu yra įgavę puikią sportinę formą, abu muša įvarčius, abu savo komandoms neša didžiulę pridėtinę vertę. Galime prisiminti, kad pirmose tarpusavio rungtynėse L.Antalis dar penktą minutę patyrė traumą ir dėl to žaidimas pasikeitė. Savo ruožtu, T.Moffi antrajame tarpusavio susitikime pasižymėjo vienu įspūdingu reidu ir per plauką buvo nuo savo įvarčio.

 

Orų prognozė

Šioms rungtynėms įtaką gali daryti ir orų sąlygos. Sinoptikai prognozuoja 16 laipsnių šilumą, bet tuo pačiu – stiprų, net 18 metrų per sekundę Vakarų vėją bei trumpalaikį lietų.