shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

„Riteriai“ su Rusijos Premier lygos debiutantais sužaidė lygiosiomis

Minske įvykusiose kontrolinėse rungtynėse A lygos bronziniai prizininkai Vilniaus „Riteriai“ lygiosiomis 1:1 sužaidė su Rusijos Premier lygos debiutantais „Tambov“ futbolininkais. Įvartį sostinės komandai pelnė rezultatyviausias jos žaidėjas Teremas Moffi.

Nepaisant to, kad „Tambov“ ekipa prieš tai buvo laimėjusi net ketverias kontrolines rungtynes iš eilės, „Riterių“ strategas Aurelijus Skarbalius nuo pat pirmųjų minučių su komanda nutarė žaisti aukštu presingu. Tai iškart davė vaisių – po spaudimo buvo perimtas kamuolys, o netrukus T.Moffi nuginklavo varžovų vartininką.

Vėliau aikštėje vyko apylygė kova, tačiau progas geresnės kūrė „Riteriai“. Neblogus šansus turėjo Mindaugas Grigaravičius, T.Moffi, Donatas Kazlauskas.

„Norėjome pamatyti, kaip atlaikome jų fizinę jėgą, kaip sugebame išeiti į ataką, kaip gebame kurti progas. Mūsų visų pasirodymą potencialo atžvilgiu vertinčiau teigiamai ir, jei atvirai, gaila, kad nelaimėjome“, – po rungtynių sakė A.Skarbalius.

„Tambov“ savo įvartį irgi įmušė dar iki pertraukos, kai po pražangos buvo greitai įžaistas kamuolys, o koncentraciją praradę Riteriai nebespėjo paskui varžovą ir dėl to buvo nubausti.

Antrajame kėlinyje abiejų komandų treneriai pakeitė būrį žaidėjų. „Riteriams“ šiose rungtynėse atstovavo net devyniolika žaidėjų. Po keitimo pasirodę futbolininkai nei kiek nenusileido dvikovose ir pagal žaidimą nei kiek nenusileido Rusijos elitinės lygos atstovams.

„Labai svarbu, kad parodėme, jog galime žaisti su tokiomis komandomis kaip „Sūduva“ ar „Tambov“. Tai mums leidžia tikėtis, kad kiekvieną kartą galėsime demonstruoti ir gerą žaidimą, ir siekti gero rezultato. Aišku, svarbu, kad pasitikėjimas nepereitų į aroganciją, tačiau tikiu, kad taip nebus, nes mums nėra kada atsipalaiduoti. Šiandien pagrindo žaidėjai pamatė, kokia komandoje konkurencija. Sveika konkurencija, kuri labai džiugina“, – reziumavo A.Skarbalius.

Paskutines rungtynes prieš startą UEFA Europos lygos atrankoje „Riteriai“ liepos 5 – ąją žais su Vilniaus „Žalgiriu“.

„Riterių“ starto sudėtis: T.Švedkauskas; V.Borovskis, J.Januševskis, R.Šveikauskas, A.Levšinas; A.Gurenko, L.Traore, V.Jeriomenko, D.Virkšas; D.Kazlauskas, T.Moffi.