Kaune po baudinių serijos pralaimėję „Riteriai“ baigė pasirodymą LFF taurėje

Nuo trečiojo LFF taurės etapo kovas pradėję „Riteriai“ čia pat savo kelionę šiemet ir baigė. Aurelijaus Skarbaliaus auklėtiniai po baudinių serijos išvykoje pralaimėjo „Kauno Žalgirio“ komandai. Pagrindinis rungtynių laikas ir pratęsimas baigėsi rezultatu 1:1, o baudinių serijoje kauniečiai laimėjo 4:3.

Pirmojo kėlinio metu abi komandos turėjo savų progų pasižymėti, tačiau jos nevirto įvarčiais.

Kur kas geriau realizuoti progas komandoms sekėsi vos prasidėjus antrai rungtynių pusei. Iš pradžių 51-ąją minutę aikštės šeimininkus į priekį išvedė Rokas Krušnauskas, o vos po kelių minučių rezultatą išlygino į baudos aikštelę įsiveržęs Teremas Moffi.

Nors iki pagrindinio rungtynių laiko pabaigos abi komandos ir vėl galėjo pakeisti rungtynių baigtį, viskas persikėlė į pratęsimą, kuriame nugalėtojas taip pat nepaaiškėjo.

Baudinių serijoje Vincentas Šarkauskas atrėmė du varžovų smūgius, tačiau patys „Riterių“ futbolininkai netiksliai smūgiavo net tris kartus ir tai kainavo kelialapį į kitą taurės etapą.