shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

„Trakų“ finišo tiesiojoje – šešerios rungtynės su „Sūduva“ arba „Žalgiriu“

Trejus metus iš eilės A lygos prizininkais tapusiems „Trakų“ futbolininkams sezono finiše iš paskutinių dešimt rungtynių net šešis kartus jėgas teks išmėginti su dviem stipriausiomis šiuo metu Lietuvos komandomis – Vilniaus „Žalgiriu“ ir Marijampolės „Sūduva“. Patys trakiškiai tai priima kaip iššūkį.

Justinas Januševskis: „Visada smagiau pasitikrinti su lyderiaujančiomis komandomis. Be to, situacija tokia, kad taškai visiems reikalingi, todėl intrigos, kovos turėtų būti labai daug. Reikia nepamiršti, kad mūsų dar laukia ketverios rungtynės su kitomis komandomis, kur privalome iškovoti visus dvylika taškų. Kitokio varianto būti negali.

Donatas Kazlauskas: „Tvarkaraštis, iš tiesų, sudėtingas, bet lygiai toks pats sudėtingas jis tiek „Žalgiriui“, tiek „Sūduvai“, o taškai reikalingi visiems. Rungtynių grafiko nepasirinksi, todėl teks prisitaikyti prie tokio, koks jis yra. Tikimės sunkių rungtynių ir stengsimės surinkti kuo daugiau taškų, nepriklausomai nuo to, ar žaisime prieš čempionato lyderius ar autsaiderius. Tiek mes žaidėjai, tiek treneriai įdedame daug darbo treniruotėse, kad lemiamu momentu į aikštę eitumėm tik dėl pergalės.

Modestas Vorobjovas: „Minusų čia nematau, tik pliusai. Sezono pabaigoje daug rungtynių su gerais varžovais leis tobulėti ir mums patiems. Tikiu, kad dar galime nustebinti. Visos likusios rungtynės mums bus tarsi finalai, kuriuose turime rinkti maksimaliai daug taškų. Galvoju, kad laukia įdomi sezono pabaiga.

Valentinas Jeriomenka: Čempionato pabaiga bus sunki, bet tuo pačiu labiau motyvuojanti. Komandoje visi žinome, kad praradinėti taškų nebegalime. Taip, laukia net šešerios rungtynės su komandomis, kurios šiuo metu užima pirmą ir antrą vietas, bet tai nelabai ką reiškia. Juk kai žaidėme su žemesnes vietas užimančiomis komandomis, jos taškų lengvai irgi nedalino. Žaisti su „Sūduva“ arba „Žalgiriu“ reiškia didesnę motyvaciją. Šios komandos dar yra aukščiau už mus, o mes norime parodyti, kad nesame už jas prastesni. Aišku, iki tų rungtynių dar laukia „Palangos“ barjeras.

Artimiausias rungtynes „Trakai“ šį ketvirtadienį 18.00 val. su „Palanga“ žais sostinės LFF stadione.