fbpx
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

“Trakai” – “Kauno Žalgiris”. Trečios pergalės belaukiant

“Jonavą” ir Klaipėdos “Atlantą” išvykose nugalėję “Trakų” futbolininkai šįvakar grįžta į LFF stadioną, kuriame ginklus surems su ketvirtos vietos pretenduojantį “Kauno Žalgirį”.

 

Data: 2018 m. rugpjūčio 23 d.

Vieta: LFF stadionas, Vilnius

Bilietai: http://www.tiketa.lt/LT/traku_futbolo_klubo_varzybos_a_lygoje_18479

 

Varžovas

Pirmą kartą vilkėdamas “Kauno Žalgirio” marškinėlius prieš “Trakus” stos dar praėjusiais metais riterių kapitono raištį rišėjęs Arūnas Klimavičius. Apskritai, Kauno ekipoje jis dar spėjo sužaisti vos septynerias rungtynes.

A.Klimavičius nėra vienintelis svarbus buvęs “Trakų” atstovas. Šiai komandai atstovauja ir Jurijus Mamajevas prieš trejus metus A lygoje atlikęs 27 rezultatyvius perdavimus.

Pati komanda pastarąjį mėnesį, išskyrus paskutines rungtynes su Vilniaus “Žalgiriu”, žaidė labai lygiai, o rungtynės baigdavosi vieno įvarčio persvara į vieną arba kitą pusę.

Naujienos

“Trakų” vyriausiasis treneris Kibu Vicuna šiandien galės verstis beveik stipriausia savo sudėtimi. Po praėjusio turo į ekipą sugrįžo Vytautas Lukša bei dėl asmeninių priežasčių dvikovą praleidęs Justinas Januševskis. Vienintelis klaustukas dėl Diniaro Bilialetdinovo.

Paskutinis turas

Abi komandos A lygos pastarąsias rungtynes žaidė savaitgalį: “Trakai” 2:0 nugalėjo “Atlantą”, “Kauno Žalgiris” 0:4 pralaimėjo bendravardžiui iš Vilniaus.

Trakiškiams, nepaisant to, kad žaidė prieš itin nukraujavusį “Atlantą”, lengva nebuvo, o pergalę lėmė individualus meistriškumas.

Itin smagu, kad debiutinėse rungtynėse sugebėjo “atsidaryti” Vadimas Manzonas. “Trakų” istorijoje debiutinėse rungtynėse pasižymėdavę žaidėjai vėliau rinkdavo įvarčius pakankamai užtikrintai. Galima prisiminti Luko Kochanausko, Nerijaus Valskio, Davido Aršakiano pavyzdžius.

Kauniečiai, gal ir nenusipelnė sutriuškinimo tokiu dideliu skirtumu, tačiau iš esmės jie buvo gerokai silpnesni nei praėjusią savaitę “Sevilla” ekipą egzaminavęs Vilniaus “Žalgiris”.

Tarpusavyje

14-3-1. “Kauno Žalgiris” išlieka vienu palankiausiu varžovu “Trakams”. Vis tik, šiame sezone du taškus šiai komandai jau spėjo prarasti. Tiesa, buvo iškovotos dvi pergalės.

Itin sėkmingai “Trakams” susiklostė pirmojo rato rungtynės, kai ant ledo riteriai varžovus nugalėjo 4:1. Antrose rungtynėse lengva nebuvo, tačiau besibaigiant dvikovai, jaunųjų Svajūno Čyžo ir Justino Marazo įvarčiai garantavo pergalę.

Itin neišraiškingos buvo ir trečiojo rato rungtynės Kaune. Tas pats J.Marazas pirmojo kėlinio pabaigoje išvedė trakiškius į priekį, tačiau klaida iškart po pertraukos atstatė pusiausvyrą ir situacija daugiau nebepasikeitė.

Akistata

V.Manzonas prieš A.Klimavičių. A.Klimavičius puikiai pažįsta daugelį “Trakų” atstovų, tačiau su naujoku iš Rusijos susidurti jam dar neteko. Aišku, ir V.Manzonas buvusio “Trakų” veterano gudrybių nežino.

Klausimas

Kaip keisis “Trakų” starto sudėtis? Nors sakoma, kad nugalėtojų sudėtis nekeičiama, tačiau į rikiuotę grįžę V.Lukša ir J.Januševskis į starto sudėtį turėtų įnešti korekcijų. Be to, kol kas itin sėkmingai nuo suolo kyla Lajo Traore, tad klausimas, ar jam nebus suteikta galimybė?

Orų prognozė

Rungtynių metu sinoptikai prognozuoja fantastišką vakarą: 20 laipsnių šilumos, 2 metrų per sekundę pietryčių vėją ir nulinę tikimybę kritulių.