fbpx
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

„Trakai“ – „Atlantas“. Kai laimėti yra privaloma

Prieš savaitę „Jonavos“ ekipą nugalėję senosios sostinės riteriai šeštadienį išvyko į uostamiestį, kur sekmadienį vyks A lygos rungtynės su sunkiai alsuojančiu „Atlantu“. Žinant, klaipėdiečių situaciją, apskritai, ši ekipa yra verta didžiulės pagarbos. Tačiau pagarba yra viena, kova dėl vietos turnyro lentelėje – kita.

 

Data: 2018 m. rugpjūčio 19 d. 13:00 val.

Vieta: Klaipėdos „Žalgirio“ stadionas

 

Naujienos

„Atlanto“ futbolininkams šios savaitės ypač sunkios – klube pinigų nėra, žaidėjai priversti žaisti kas tris dienas ir rinkti pralaimėjimus vieną po kito. Įskaitant taurės rungtynes, per pastarąsias dvi savaites klaipėdiečiai patyrė net keturias nesėkmes. Tiesa, paskutinėse rungtynėse su „Kauno Žalgiriu“, „Atlantas“ neatrodė silpnesnis.

„Trakų“ fronte pagrindinė naujiena – Vadimo Manzono atvykimas. Riteriams puolėjo reikėjo kaip oro ir štai jis čia. Lieka neatsakytas klausimas, kaip šis futbolininkas pritaps komandoje. Bent jau treniruočių metu, panašu, kad su adaptacija jokių problemų nėra.

Kitas naujokas Vytautas Lukša dėl rungtynėse su „Jonava“ gautos raudonos kortelės, šią dvikovą priverstas praleisti. O tokiose rungtynėse veterano patirtis tikrai nepamaišytų.

Paskutinės rungtynės

Jau minėjome, kad „Atlantas“ paskutinėje dvikovoje po atkaklios kovos nusileido „Kauno Žalgiriui“. Aišku, tą atkaklumą lėmė kauniečių greitas įvartis, vis tik, keista buvo matyti „Atlantą“ taip energingai žaidžiantį antrajame kėlinyje. Dėl nepasiruošimo antrajai sezono daliai, antrasis kėlinys „Atlantui“ yra achilo kulnas.

„Trakai“, savo ruožtu, 3:1 nugalėjo „Jonavą“ ir tai buvo vos antras kartas šiame sezone, kai riteriai sumušė bent tris įvarčius. Dar įdomiau, kad visi trys įvarčiai buvo įmušti iš už baudos aikštelės ribų.

Paskutinės tarpusavio rungtynės

Gegužės 23 dieną įvykusi dvikova buvo ta, po kurios „Atlanto“ futbolininkai aiškiai pasakė apie klubą užklupusias bėdas. Tąsyk „Trakai“ nežaidė blogai, bet jiems velniškai nesisekė. Iš pradžių rikošetas ir kamuolys vartuose, vėliau kontrataka ir dar vienas įvartis bei galiausiai patirta nesėkmė 1:2.

Pagrindinius tų rungtynių vaidmenis „Atlanto“ gretose vaidino tie žaidėjai, kurių jau Klaipėdos ekipoje nebėra: Rokas Filipavičius ir Edvinas Baniulis. Pastarasis jau „Trakų“ žaidėjas, pirmasis gali būti „Trakų“ žaidėjas.

Apskritai, po tų rungtynių riterių gretas papildė dar daugiau atlantiečių: Donatas Kazlauskas, Dovydas Virkšas, Aleksandras Levšinas, Vincentas Šarkauskas.

Tarpusavio istorija

13-5-6. Iš tų šešių pralaimėjimų per 4,5 metų – du buvo patirti šiame sezone. Įdomu tai, kad šiemet laimi ta komanda, kuri žaidžia išvykoje. Neabejotinai, būtų smagu šią seriją pratęsti.

Jei prisimintumėm vieninteles šio sezono rungtynes Klaipėdoje, tai jos „Trakams“ prasidėjo labai sėkmingai. Rokas Gedminas pelnė savo pirmąjį (ir kol kas vienintelį) įvartį A lygoje. Vėliau „Atlantas“ sukūrė labai pavojingų progų, kuriomis pasinaudoti nesugebėjo. Na, o desertui, po Diniaro Bilialetdinovo perdavimo antrąjį įvartį pelnė Justinas Marazas.

Akistata

Vadimas Manzonas prieš Dawidą Smugą. Ši akistata gali ir neįvykti, jei Kibu Vicuna nuspręs savo puolėjo į aikštę neleisti, tačiau tam nėra jokios priežasties, todėl „Trakų“ naujoko akistata su puikiai užsirekomendavusiu vartininku iš Lenkijos bus pirmasis indikatorius vertinant V.Manzono fizinę būklę.

Orų prognozė

Rungtynių metu sinoptikai prognozuoja 20 laipsnių šilumą, didelį debesuotumą su nedidele tikimybe lietaus ir 7 metrų per sekundę Vakarų vėją.