shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

“Trakų” žaidėjai: “Šansų turime neblogų, todėl reikia jais pasinaudoti”

A lygos bronziniai prizininkai “Trakų” futbolininkai žaisti atsakomųjų UEFA Europos lygos atrankos pirmojo etapo rungtynių su Pavlodaro “Irtyš” ekipa išvyko dar pirmadienio vakarą. Naktį jie pasiekė Astanos miestą, o šiandien surengė pirmą treniruotę. Ketvirtadienį riterių laukia dvikova Pavlodare, į kurį dar laukia skrydis ir kurios metu svarbu bus nepralaimėti. Priminsime, kad pirmosios rungtynės Vilniuje baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

“Lengva nebus, bet prieš kelias dienas įrodėme, kad su “Irtyš” žaisti galime. Nesinori apkrauti galvų mintimis apie tai, kas bus, bet faktas, kad turime vieną tikslą – iškovoti kelialapį į kitą etapą”, – kalbėjo “Trakų” kapitonas Valdemaras Borovskis.

Pirmose rungtynėse minitraumą patyręs ir keitimo dar pirmajame kėlinyje paprašęs Valentinas Jeriomenka su komanda jau sportuoja visa jėga ir yra pasiruošęs ketvirtadienį žengti į aikštę. Anot saugo, dabar svarbiausia dėmesį skirti tik žaidimui.

“Kelionė nors ir varginanti, bet turėjome laiko atsigauti. Apskritai, nėra prasmės kalbėti apie pašalinius dalykus, nes viską reikės įrodyti aikštėje. Manau, kad turime neblogų šansų, todėl reikia jais pasinaudoti”, – sakė V.Jeriomenka.

Kazachstane riterius pasitiko 30 laipsnių karštis, trijų laiko juostų skirtumas, tačiau tikėjimo iš komandos veidų šie dalykai neatėme. O treneriui Kibu Vicunai tai patinka.

“Kelionė nebloga, o pirmasis įspūdis toks, kad čia didžiulis karštis. Tai jaučiasi, bet nenorėčiau, kad tai būtų labai akcentuojama. Mes žaisime devintą vakaro, o tuo metu tikrai nebus per karšta. Be to, mes kol kas Astanoje, o Pavlodare sąlygos bus kiek kitokios.

Kalbant apie žaidimą, tai pirmose rungtynėse visai neblogai kontroliavome kamuolį. Būtų gerai pakartoti tą ir Kazachstane. Aišku, visada yra kur tobulėti ir tikiu, kad šiose rungtynėse būsime dar geresni nei buvome Vilniuje. Labai svarbu bus nuo pirmos iki paskutinės rungtynių minutės išlaikyti koncentraciją, kaip ir tikėti tuo, ką darysime. Mes pirmose rungtynėse parodėme, kad esame pajėgūs pratęsti Europos kampaniją – tą ir bandysime padaryti”, – dėstė K.Vicuna.

“Trakų” – “Irtyš” poros nugalėtojas antrajame kvalifikacijos etape, tikėtina, susikaus su Belgrado “Partizan” futbolininkais. Pastariesieji Juodkalnijoje prieš “Rudar” yra įgiję net trijų įvarčių persvarą.