shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

„Trakų“ rungtynės – nuo šiol ir televizijos eteryje!

Senosios sostinės riterių gyvenimas nuo šiol ir televizijos eteryje. „Trakų“ klubas pasirašė bendradarbiavimo sutartį su INIT televizija, kuri nuo šiol išskirtinai rodys riterių rungtynes. Tokiu būdu „Trakai“ tapo pirmuoju A lygos klubu, oficialiai bendradarbiaujančiu su televizija.

“Labai džiaugiamės, tapę vieninteliu Lietuvos futbolo klubu, kurio rungtynes bus galima matyti ir per televiziją. Tai reiškia, kad „Trakų“ rungtynės bus matomos ne tik miestuose, bet ir miesteliuose, regionuose ar net kaimuose. Kažkur ten žmonės mažiau naudojasi internetu, o čia jiems bus suteikta galimybė stebėti lietuvišką futbolą“, – apie sutartį sakė „Trakų“ direktorius Virmantas Lemežis.

„Mes džiaugiamės, galėdami INIT TV žiūrovams, o ypač INIT klientams Trakų mieste, tiesiogiai transliuoti futbolo klubo „Trakai“ žaidžiamas Europos taurės atrankos ir A lygos rungtynes.

Nuo šiol jiems atsiranda galimybė pamatyti savo mėgstamos komandos žaidimą ne tik Vilniaus stadione, bet ir įsijungus televiziją. Taip tikimės prisidėti prie „Trakų“ klubo ir paties futbolo populiarinimo“, – sakė INIT TV vadovė Vilma Marciulevičiūtė.

INIT TV transliuos visas „Trakų“ A lygos namų ir išvykos rungtynes bei namų rungtynes UEFA Europos lygos atrankoje. Ši televizija yra pasiekiama milijonui žmonių mūsų šalyje.

„Šį sezoną prie mūsų futbolo klubo prisijungė daug naujų partnerių bei draugų, tačiau iki šiol neturėjome nei vieno informacinio partnerio. INIT televizija suteiks mums galimybę būti matomiems kone visoje Lietuvoje, o pasiekiama auditorija prasiplės net iki milijono žiūrovų!

INIT TV transliuos ne tik mūsų rungtynes A lygoje bei Europos lygos atrankoje, bet ir suteiks galimybę turėti savo autorinę laida, kurioje apžvelgsime komandos gyvenimą iš arčiau“, – apie sutartį sakė „Trakų“ rinkodaros ir komunikacijos specialistas Ovidijus Jurevičius

Pirmoji tiesioginė transliacija – jau šį ketvirtadienį 19.30 val., kai „Trakai“ pradės UEFA Europos lygos preliminaraus etapo atsakomąsias rungtynes su „Cefn Druids“ klubu iš Velso.