shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

Pasiruošimą Europos lygai „Trakai“ tęsia Ventspilyje

Kol A lygoje pertrauka, trečią vietą užimantys „Trakų“ futbolininkai ruošiasi antrajai sėkmingesnei sezono pusei bei UEFA Europos lygos atrankos turnyrui, kuris šiemet startuos nuo nulinio etapo.

Po beveik savaitės atostogų, riteriai į treniruotę susirinko praėjusį šeštadienį, o vakar kontrolinių rungtynių išvyko į Ventspilį.

„Po pergalės LFF taurės turnyre, norėjome, kad žaidėjai pailsėtų nuo futbolo, pailsėtų vienas nuo kito ir su nauja energija pradėtų pasiruošimą svarbiausiam sezono etapui“, – sakė laikinai trenerio pareigas einantis Virmantas Lemežis.

Tiesa, visavertis pasiruošimas prasidės, kai į komandą grįš šiuo metu rinktinėse esantys futbolininkai. O jų yra net aštuoni. Maža to, dėl nedidelės traumos į Ventspilį neišvyko ir Deividas Česnauskis.

„Nėra to blogo, kas neišeitų į gera. Geriausių mūsų futbolininkų galimybės yra žinomos. Norisi, kad geriausiais futbolininkais taptų ir tie, kurie galbūt mažiau gauna žaidybinio laiko“, – sakė V.Lemežis.

Šią savaitę paaiškėjo paskutiniai potencialūs priešininkai nuliniame UEFA Europos lygos atrankos etape. Jais pretenduoja tapti: Reksamo „Cefn Druids“ (Velsas), „Sant Julia“ (Andora), „KI Klaksvik“ (Farerų Salos), „St Joseph’s“ (Gibraltaras), „Engordany“ (Andora), „Prishtina“ (Kosovas) bei Fiorentino „Tre Fiori“ (San Marinas).

„Esu minėjęs ir tik galiu pasikartoti, kad nėra prasmės žiūrėti į varžovus, nes, visų pirma, reikia gerinti savo žaidimą. Į visus varžovus tikrai nežiūrime iš aukšto, o juos vertiname“, – teigė V.Lemežis.

UEFA Europos lygos atranką „Trakai“ pradės birželio 28 – ąją. Atsakomosios rungtynės vyks po savaitės. Tikslus laikas, vieta ir varžovas paaiškės birželio 12 – ąją.