fbpx
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

“Trakų” žaidėjai po lygiųjų Velse: “Nėra blogai, nors tikėjomės daugiau”

UEFA Europos lygos kvalifikaciją lygiosiomis 1:1 Velse su “Cefn Druids” klubu pradėję “Trakų” futbolininkai penktadienį dar leidžia Britanijos saloje, kur spėjo surengti ir atstatomąją treniruotę. Į Lietuvą riteriai grįš naktį iš penktadienio į šeštadienį.

Komanda dabar jau kiek atsipalaidavusi, nors rungtynėse ne juokai buvo galvoje. Labai sunkiai įsibėgėję, aukščiausią pavarą trakiškiai įjungė tik per paskutines penkiolika minučių. Per tą laiką komanda sukūrė keturias progas, iš kurių viena po Donato Kazlausko smūgio iš penkiolikos metrų virto įvarčiu. Nuo to momento dar buvo likusios 9 (su pridėtu laiku) minutės, “Trakai” ieškojo galimybių mušti ir pergalingą įvartį, tačiau nespėjo.

“Labai sunkiai įsivažiavome, nesisekė niekaip pramušti arba atlikti paskutinio perdavimo. Dabar galime tik spėlioti, bet turbūt prisidėjo ir prailgusi kelionė (dėl lėktuvo gedimo “Trakai” dešimt valandų laukė Kopenhagos oro uoste)”, – oficialiai klubo svetainei kalbėjo vienintelio “Trakų” įvarčio autorius.

“Viena vertus, tas 1:1 nėra blogai. Ir įmušėme, ir nepralaimėjome, bet tikėjomės daugiau. Aišku, būtų ramiau, jei būtumėm įgiję didesnę persvarą”. – tęsė D.Kazlauskas, kuriam pritarė ir keletą kartų komandą gelbėjęs vartininkas Tomas Švedkauskas.

“Sakyčiau, kad net pirmajame kėlinyje, kuris nebuvo pats geriausias, sukūrėme daugiau progų nei jie. Varžovai žaidė taip, kaip ir tikėjomės – ilgais perdavimais į priekį. Net tada, kai būdavo skirtos pražangos aikštės viduryje, jie keldavo kamuolį į baudos aikštelę.

Antrajame kėlinyje viskas pasikeitė. Jie įmušė greitą įvartį ir atsitraukė. Visiškai perėmėme iniciatyvą, tik niekaip nesisekė užbaigti atakų. Pažiūrėjus į varžovą, turbūt, galėjome sužaisti ir dar geriau. Kita vertus, gerai, kad apskritai įmušėme ir grįžtame į Lietuvą, kur pratęsime darbą”, – pasakojo T.Švedkauskas.

Dėl Dainų šventei išnuomuoto LFF stadiono, atsakomąsias rungtynes liepos 5 dieną, ketvirtadienį, “Trakai” žais Alytaus stadione. Rungtynių pradžia 19:30 val., bilietai jau prekyboje.

 

Derwyddon Cefn 1-1 FK Trakai

UCHAFBWYNTIAU | UEFA Europa League HIGHLIGHTSCefn Druids AFC 1-1 FK Trakai

Posted by Sgorio on Friday, 29 June 2018