shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

“Trakų” gretas papildė belgas ir du atlantiečiai

Dėl finansinių sunkumų Klaipėdos “Atlantą” palikę Edvinas Baniulis ir Dovydas Virkšas pasirašė sutartis su trečią vietą A lygoje užimančiu ir kitą ketvirtadienį UEFA Europos lygos atrankos kampaniją pradedančiu “Trakų” klubu. Šis duetas jau bus pasiruošęs šeštadienį LFF stadione įvyksiančioms Lietuvos futbolo federacijos taurės rungtynėms su Marijampolės “Sūduva”.

Kartu su šiuo duetu “Trakus” papildė ir vidurio gynėjas iš Belgijos Kevinas Bondombe. Jis su riteriais treniruojasi jau pora mėnesių, tačiau kontraktas pasirašytas tik atsidarius perėjimų langui.

“Treniruotis yra gerai, tačiau žaisti rungtynes – dar geriau. Jau pasiilgau rungtynių dvasios. Komandoje jau esu kurį laiką, tai adaptacinis periodas man jau seniai praeity. Mėgaujuosi galėdamas būti ir čia ir daryti tai, kad labiausiai patinka – žaisti futbolą”, – sakė dar pavasarį prieš Minsko “Dinamo” kontrolines rungtynes žaidęs K.Bondombe.

E.Baniulis prieš šį sezoną treniravosi su “Trakais”, tačiau vėliau išvyko į Klaipėdą ir pasirašė sutartį su “Atlantu”. Maža to, paskutinėse rungtynėse prieš dabartinę komandą sugebėjo pasižymėti.

“Man tada sporto direktorius (Virmantas Lemežis) pasakė: vasarą vis tiek grįši pas mus, laukiam (šypsosi). Ir grįžau – dar labiau sutvirtėjęs, dar labiau pasitikintis savo jėgomis, dar labiau nusiteikęs mušti įvarčius”, – sakė E.Baniulis.

D.Virkšo situacija sudėtingiausia – jis Konstantino Sarsanijos laikais labai jaunas užsitikrino vietą “Atlanto” starto sudėty, vėliau išvažiavo į Prancūziją, vėliau grįžo, patyrė traumą, o išsigydęs apie žaidimą galėjo tik pasvajoti.

“Žaidybinės praktikos trūksta, bet tai natūralu. Šiandien jau atstovausiu B komandai – pasiilgau žaidimo, todėl tikiu, kad piką pasieksiu greitai”, – dėstė D.Virkšas.

“Seniai stebėjome šiuos žaidėjus, jie buvo mūsų radare, o dabar jie pas mus. Galiu tik pasidžiaugti ir palinkėti, kad jiems “Trakai” būtų žingsnis siekiant naujų karjeros aukštumų. Ar tai paskutinis “Trakų” papildymas? Ne”, – intrigavo klubo direktorius Virmantas Lemežis.

“Trakų” varžovu UEFA Europos lygos atrankos preliminariajame etape burtai lėmė Velso “Cefn Druids” klubą iš Velso. Pirmosios rungtynės kitą ketvirtadienį Velse, o liepos 5 – ąją – atsakomoji dvikova Alytaus stadione.

Na, o šį šeštadienį dvikova su “Sūduva” startuos 13:00 valandą.