fbpx
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

„Trakai“ Velse sužaidė lygiosiomis ir parsiveža svarbų įvartį išvykoje

A lygos bronzos medalininkai „Trakai“ ketvirtadienį Velse pradėjo UEFA Europos lygos atrankos kovas preliminariame etape. „Park Hall“ stadione Kibu Vicunos auklėtiniai pirmosiose rungtynėse rezultatu 1:1 sužaidė su „Cefn Druids“ komanda.

„Trakai“ savo bene vienintelę progą pirmoje mačo dalyje turėjo dar 6-ąją mačo minutę, kai iš toli pavojingai smūgiavo Donatas Kazlauskas. Deja, tai buvo vienintelis smūgis į vartų plotą pirmame kėlinyje.

Savo ruožtu „Cefn Druids“ ilgiau kontroliavo kamuolį, atliko daugiau smūgių vartų link, tačiau jiems pasižymėti taip pat nepavyko. Pirmame kėlinyje būtų galima išskirti didžiulį pražangų kiekį.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui „Trakai“ tapo atsiliekančia komanda. Gavęs kamuolį „Trakų“ baudos aikštelėje Velso ekipą į priekį išvedė Jamesas Daviesas.

„Trakai“ per likusią rungtynių dalį mėgino lyginti rezultatą ir perimti rungtynių kontrolę, tačiau pirmaudami „Druidai“ stengėsi išlaikyti esamą rezultatą ir jau apie 60-ąją mačo minutę pradėjo švaistyti kiek įmanoma daugiau laiko, o už tai geltona kortele buvo nubaustas jų vartų sargas.

Solidžiai ir kompaktiškai besigynę valai buvo arti to, kad apgintų savo tvirtovę, tačiau 86-ąją minutę rezultatą išlyginti pavyko Donatui Kazlauskui.

Nors “Trakai” siekė ir pergalės, per likusį laiką rezultatas nepakito ir į Lietuvą „Trakai“ parsivežė lygiąsias svarbų įvartį išvykoje.

Atsakomosios rungtynės Alytuje bus žaidžiamos liepos 5 dieną.

Startinė „Trakų“ sudėtis: T.Švedkauskas;  V.Šilėnas, E.Osipovas, J.Januševskis, V.Borovskij; M.Vorobjovas (56‘ R.Masenzovas), V.Jeriomenko, K.Ntika (71‘ E.Baniulis); D.Kazlauskas, S.Čyžas (63‘ Etiennas) ir D.Otstavnovas.