shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

“Stumbras” – “Trakai”. Varžovas, kuris kabinasi į tavo vietą

Dvi komandos, kurios netrukus A lygą iškeis į pasirodymą UEFA Europos lygos turnyre, šį vakarą pasistengs pademonstruoti tai, kaip jos yra pasiruošusios svarbiausiam sezono etapui.

Antras dalykas – šios ekipos šiuo metu varžosi dėl trečiosios vietos A lygoje, todėl motyvacija – iškovoti taškus bus dar didesnė nei įprastai.

Šiandien

Po to, kai paskutinį kartą tarpusavy žaidė šios komandos, situacija kardinaliai pasikeitė. “Trakai” turi naują trenerį, “Stumbras” – turnyro autsaiderio vardą iškeitė į rimto kovotojo dėl prizinių vietų.

“Stumbre” įvyko ir keletas pasikeitimų komandoje, tačiau jie nėra labai ryškūs. “Trakus”, savo ruožtu, paliko Michailo Šiška, o naujokai, veikiausiai, pristatyti bus jau po šių rungtynių.

Naujasis komandos treneris Kibu Vicuna Lietuvoje lankėsi prieš kelias savaites, tuomet išvyko ir į “Trakus” sugrįžo prieš kelias dienas. Kokią įtaką jo vadovavimas paliko komandai – sužinosime jau labai greitai.

Paskutinis turas

Abi komandos išgyveno skirtingus jausmus – “Trakai” vėl nelaimėjo (šįkart prieš “Kauno Žalgirį”), “Stumbras pirmąkart istorijoje A lygos rungtynėse (ne LFF taurės) nugalėjo “Žalgirį”. Maža to, tai padarė Vilniuje.

Trakiškiai turėjo daugiau progų už KŽ, tačiau žaidimas nesiklijavo ir jo vadinti geru neapsiverčia liežuvis. “Stumbras” daugkartiniams šalies čempionams beveik nesuteikė galimybių pasižymėti, patys pasinaudojo viena iš dviejų progų bei iškovojo pergalę.

Tarpusavyje

9-5-1. Tarp tų šešiolikos įvykusių tarpusavio rungtynių, dvejos buvo sužaistos šiais metais. Pirmąsyk apmaudžiai išleista pergalė, antrąsyk – iškovota pergalė, nepaisant to, kad “Stumbras” žaidė tikrai neprasčiau.

Koks bus trečiasis kartas? Kauniečiai yra tikrai geros sportinės formos. Per pastarąsias ketverias rungtynes jie iškovojo tris pergales ir, aišku, bandys šią seriją pratęsti. Pavyks? Tai, turbūt, labiau priklauso ne nuo jų, o nuo to, kaip žais patys “Trakai”.

Klausimas

Kokią įtaką riteriams padarys trenerio pakeitimas? Tokie dalykai dažniausiai komandoms veikia, tarsi, sukrėtimas. Be to, pasikeitęs treniruočių procesas gali į žaidimą įnešti kažkiek korekcijų.

Akistata

Justinas Marazas prieš Dominyką Galkevičių. Jie pasirinkti neatsitiktinai – tiek J.Marazas, tiek D.Galkevičius buvo geriausi paskutinių savo komandų rungtynių žaidėjai. Apskritai, J.Marazas yra, turbūt, geriausias jaunasis šio sezono futbolininkas. D.Galkevičius gerokai vyresnis – sudėtinga atsakyti, ar jis spės atsistatyti po praėjusių rungtynių, nes tarp jų – mažiau nei trijų dienų skirtumas.

Orų prognozė

Rungtynių metu sinoptikai prognozuoja 20 laipsnių šilumą, 7 metrų per sekundę vėją, debesuotą, be lietaus vakarą.