fbpx
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

Lietuvos rinktinės sudėtį papildė M.Vorobjovas

Po pralaimėjimo Estijos rinktinei Lietuvos rinktinės sudėtį papildė “Trakų” saugas Modestas Vorobjovas. Jis tapo penktuoju riteriu šioje nacionalinėje komandoje kartu su Tomu Švedkausku, Ignu Plūku, Valdemaru Borovskiu ir Justinu Januševskiu.

“Gaila, kad trauma neleido su komanda būti Estijoje, tačiau dabar jaučiuosi pakankamai gerai ir esu pasiruošęs padėti komandai rungtynėse prieš Latviją. Nemėgstu kalbėti apie tai, kas bus, todėl nenoriu spėlioti, kokie mūsų šansai laimėti taurę, bet.. aišku, kad tikiu, jog laimėsime būsimas rungtynes, o kaip sužais latviai su estais – tai jų problemos.

Mano tikslas – tinkamai pasiruošti būsimoms rungtynėms, jas sužaisti kaip įmanoma gerai ir, kaip minėjau, jas laimėti”, – sakė M.Vorobjovas.

M.Vorobjovas į Edgaro Jankausko akiratį pirmą kartą pateko praėjusiais metais, tačiau pirmas dvejas rungtynes liko ant atsarginių suolo. Šiemet saugas debiutavo pralaimėjimu pasibaigusiose rungtynėse su Gruzija bei sėkmingai sužaidė pergalingose rungtynėse prieš Armėniją.

Baltijos taurės rungtynes prieš Latviją Lietuva žais birželio 5 dieną 19:00 valandą.