shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

K.Vicuna: “Į Velsą vyksime ne gintis, o įmušti daugiau nei varžovai”

Trečiadienio ryte “Trakų” klubas iš Vilniaus oro uosto išskrenda į Velsą, kur ketvirtadienį rungtynėmis su “Cefn Druids” pradės 2018 metų UEFA Europos lygos kampaniją. Sumažėjęs klubinis šalies reitingas trečiąją A lygos komandai garantavo startą ne pirmajame, o nuliniame etape.

“Nuliniame – tai nuliniame. Vadinasi, turėsime ilgesnį sezoną Europoje”, – dar pernai situaciją komentavo Diniaras Bilialetdinovas, kuris pastarąsias dvi savaites dėl traumos nesitreniravo, tačiau vakar su komanda jau sportavo visa jėga.

Kartu su D.Bilialetdinovu į Velsą vyks taip pat skausmus jaučiantis Modestas Vorobjovas bei dėl diskvalifikacijos taurės rungtynes su “Sūduva” praleidęs Vaidotas Šilėnas.

“Visi trys jūsų išvardinti žaidėjai “Trakų” klubui yra labai svarbūs, todėl su jais siekti pergalės Velse bus žymiai lengviau. Taip, supratote teisingai – Į Velsą vyksime ne gintis, o įmušti daugiau nei varžovai”, – oficialiai klubo svetainei komentavo K.Vicuna.

“Velso komanda turi individualiai stiprių žaidėjų. Turėsime būti atsargūs tiek baudos aikštelėje, kovodami tiek dėl aukštų, tiek dėl antrų kamuolių. Galiu dar pridurti, kad komandos žaidžia visiškai skirtingu stiliumi. Kaip mes žaisime? Atsiprašau, šito išduoti negaliu”, – sakė K.Vicuna.

Priminsime, kad per praėjusią savaitę “Trakai” pasistiprino penkiais naujokais, keturi jų – vilkėdami klubo marškinėlius jau debiutavo LFF taurės turnyre.

Atsakomoji “Trakų” – “Cefn Druids” dvikova liepos 5 dieną bus žaidžiama Alytuje. Bilietai jau prekyboje. Sėkmingai susiklosčius šiam etapui, vėliau trakiškių lauktų Pavlodaro “Irtyš” klubas iš Kazachstano, o dar vėliau – Belgrado “Partizan”.