fbpx
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

“Trakų” jaunasis talentas – Veronos “Hellas” peržiūroje

Vos atsiėmęs geriausio balandžio mėnesio jaunojo A lygos žaidėjo prizą, aštuoniolikmetis “Trakų” saugas Justinas Marazas išgirdo apie dar vieną jam suteiktą galimybę – “Trakus” iškeisti į Veronos “Hellas” klubą.

Dar vakar A lygoje sužaidęs 90 minučių, J.Marazas šįryt jau mindžiojo oro uoste, kur laukė, galbūt, gyvenimo kelionės.

“Turėsiu dvi treniruotes ir vienas rungtynes. Nežinau, ko iš manęs tikimasi, todėl pasistengsiu būti savimi ir parodyti tai, ką moku”, – prieš išvyką kalbėjo kvietimo į U-19 rinktinę sulaukęs šį sezoną jau 4 įvarčius įmušęs J.Marazas.

Prieš dvejus metus, atstovaudamas Vilniaus “Ateities” komandai U-17 Elitinės lygos finale saugas įmušė įvartį, kuris, kaip vėliau paaiškėjo, padėjo jo atstovaujamai komandai užsitikrinti čempiono titulą.

Iškart po to, J.Marazas patraukė “Trakų” dėmesį ir pirmajame sezone tapo B komandos vienu geriausių žaidėjų. Tai garantavo jam vietą A komandoje, kurioje debiutinį įvartį įmušė būdamas vos septyniolikos.

Šiemet futbolininkas tapo tvirtu pagrindo žaidėju, o tai nepraslydo pro Veronos klubo skautų akis. “Hellas” šį sezoną Italijos “Seria A” pirmenybėse liko priešpaskutinė ir kitą sezoną žais antrajame pagal stiprumą Italijos čempionate.

Paskutinės šio sezono “Hellas” rungtynės sutapo su legendinio Gianluigi Buffono atsisveikinimu. “Juventus” laimėjo 2:1, o “Hellas” futbolininkai gražiai išlydėjo Italijos legendą.

J.Marazas į Lietuvą grįžta sekmadienį. Tądien “Trakai” pradės 2018 metų LFF taurės kampaniją.

Vos per ketverius metus iš “Trakų” buvo perpirktas ne vieno jauno futbolininko kontraktas: Roko Stanulevičiaus (iš Izraelio), Davido Aršakiano (iš JAV), Almos Wakili (iš Makedonijos). Nuomos pagrindais Čekijoje žaidžia geriausias praėjusio sezono jaunasis A lygos žaidėjas Oscaras.