fbpx
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

„Trakai“ dar vienose rungtynėse liko be įvarčio

Senosios sostinės riteriai antrojo A lygos rato rungtynes su „Jonavos“ ekipa baigė nulinėmis lygiosiomis ir pratęsė sausų rungtynių seriją. Trakiškiai neįmušė ketvirtose rungtynėse iš eilės, o tokios ilgos serijos dar nebuvo.

Rungtynių pradžia teikė nemažai vilčių – aukšta žaidimo sparta buvo naudingesnė „Trakams“, mat pati „Jonavos“ komanda didelę laiko dalį buvo priversta žaisti be kamuolio. Etiennas pačioje dvikovos pradžioje galėjo išvesti riterius į priekį, tačiau savo šansu jis nepasinaudojo.

Apskritai, pirmasis kėlinys pretenduoja tapti į vieną geriausių šio sezono „Trakų“ kėlinių. Nepaisant to, kad progų ir vėl buvo sukurta mažai, atrodė, kad riteriai smaginasi – kamuolys judėjo tinkamai, žaidėjų išsidėstymas irgi buvo toks, kokio senokai nematėme.

Deja, visa tai po pertraukos kažkur išgaravo.

„Mes turime problemą, kad negalime bent dvejų rungtynių sužaisti ta pačia sudėtimi. Tai vienas iškrenta, tai kitas, tai trečias. Aš nesakau, kad rotacija nereikalinga, tačiau norėtųsi stabilumo. Iš to ir susideda, kad kažkur pritrūksta centimetrų, kurie virstų įvarčiais“, – po dvikovos kalbėjo Olegas Vasilenka.

Antrajame kėlinyje „Jonava“ savo žaidime pakeitė vieną komponentą – nusprendė žaisti kairiuoju kraštu, kuriame puikiai dirbo Ernestas Veliulis. To rezultatas – suaktyvėjęs komandos žaidimas, sukurtos pusprogės, kurių pirmajame kėlinyje nebuvo.

„Trakų“ žaidime itin padaugėjo broko. Atrodytų net lygiose vietose kamuolys dažnai neklausė. Jau nekalbant apie atakų aštrinimą. Kaip ir daugelyje kitų rungtynių, taip ir šįsyk, to beveik nebuvo.

Tiesa, savųjų progų „Trakai“ turėjo. Tiek Diniaras Bilialetdinovas, tiek Vaidotas Šilėnas smūgiavo iš pavojingos zonos, tačiau abusyk kamuolys pataikė į.. komandos draugą. Kitaip tariant, patys trakiškiai sukūrė momentą, patys jį neutralizavo.

Artėjant dvikovai į pabaigą, žaidybinė kontrolė vėl buvo perimta į savo rankas, tačiau klystant ir nekuriant progų, įmušti įvartį nėra beveik jokių galimybių. Tiesa, tą patį galima pasakyti ir apie „Jonavą“, tačiau tai jau jų problemos.

Laiko iki kitų rungtynių vos keturios dienos. Laukia ta pati „Jonava“, tik šįsyk Vilniuje.