fbpx
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0.00 
View Cart Check Out

“Trakų” draugų sąrašą papildė “Kautra”

A lygos bronzos medalių laimėtojas “Trakų” klubas pasirašė sutartį su viena didžiausių Lietuvos keleivių vežėjų įmone “Kautra”, tokiu būdu sau įteikdama Velykinę dovaną. Nuo šiol riteriai į išvykos rungtynes keliaus su šios įmonės autobusais.

“Norime pasidžiaugti savo nauju rėmėju. Kiekviena detalė lemia rezultatą, todėl labai svarbu, kad nuo šiandienos mūsų futbolininkai važinės dar komfortabiliau. Labai džiaugiamės ir tikimės gero bendradarbiavimo”, – apie naują sutartį sakė klubo direktorius Virmantas Lemežis.

 

 

“Kautrai” – tai ne pirma sutartis Lietuvos sporto pasaulyje. Bendradarbiavimu su šia įmone ne vienus metus džiaugiasi Lietuvos krepšinio rinktinė.

“Esame laimingi galėdami prisidėti prie lietuviško sporto. Ir ne tik krepšinio, bet ir futbolo. Tuo pačiu labai džiaugiuosi, kad “Trakų” futbolo komanda galės dar patogiau ir patikimiau vykti į varžybas, į treniruotes bei bus labiau matomi Lietuvos ir užsienio keliuose, nes vis tik turės savo autobusą”, – sakė “Kautros” Vilniaus filialo vadovas Karolis Kairaitis.

Pirmoji rimtesnė “Trakų” išvyka įvyks balandžio 18 – ąją. Tądien Klaipėdoje laukia dvikova su “Atlantu”